PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616381}
7,7 87 802
oceny
7,7 10 1 87802
6,2 9
ocen krytyków
American Horror Story
powrót do forum serialu American Horror Story

Moira poszła do umierającej matki w szpitalu. Pytanie-jak to możliwe? Przecież duchy nie mogły opuścić posiadłości..? Hayden też dojechała w samochodzie aż pod komisariat policji kiedy np. Violet od razu przy bramie wracała do domu...

ocenił(a) serial na 9
Lestat_18

Co do Hayden,nie jestem pewna,ale to też było chyba w tym samym odcinku,a raczej w dwóch(czyli Halloween part 1 i 2)no więc mogli opuścić dom,ponieważ było Halloween.Tate też był wtedy na plaży z Violet,dlatego uazały się też duchy zabitych przez Tate'a uczniów (którzy nie zostali zabici w domu,tylko w szkole,a jednak sie ukazały).

ocenił(a) serial na 7
Push10

Owszem, ale później gdy Ben zamknął żonę w psychiatryku, był z Hayden na piwie w jakimś barze... To nie było Halloween.

ocenił(a) serial na 8
3ther

To były retrospekcje

ocenił(a) serial na 7
Lestat_de_Lioncourt

Masz rację. Nie uświadamiałem sobie tego.
http://americanhorrorstory.wikia.com/wiki/Spooky_Little_Girl

ocenił(a) serial na 7
Lestat_18

dokładnie, duchy mogły opuszczać dom w tę jedną jedyną noc w roku, dlatego tak czekały na Halloween.

kaaamilaaa

Ta scena, gdy wszystkie duchy wracały do domu po Halloween była świetna.

ocenił(a) serial na 7
Lunona_2

też mi się podobała, wszyscy z tą świadomością że znów muszą wrócić do tego 'więzienia' bez możliwości ucieczki

kaaamilaaa

Ten serial coraz bardziej rośnie w moich oczach! Na początku myślałam, że jest bez sensu, wątki się nie kleiły, ale teraz wszystko zaczyna się wyjaśniać, składać w całość. Świetny ;)

ocenił(a) serial na 6
kaaamilaaa

a wytłumaczy mi ktoś dlaczego Moira się postarzała?

ocenił(a) serial na 9
adlugoborski

Może to daleko posunięty wniosek, ale sama powiedziała, że kobiety widziały duszę. Moim zdaniem miała po prostu tak udręczoną duszę iż tak właśnie się objawiała innym kobietom. Mężczyźni przecież widzieli tylko powierzchowność, czyli piękną młodą Moirę.

ocenił(a) serial na 10
adlugoborski

Bo duszę ma starą i dojrzałą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones