PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790389}

American Vandal

7,3 6 829
ocen
7,3 10 1 6829
7,5 13
ocen krytyków
American Vandal
powrót do forum serialu American Vandal

Czegoś tak kretyńskiego dawno nie widziałem. Do tego mamy tu jawną zachętę i promocję tego typu zachowań. Kolejny szajs wyprodukowany przez netflix. Szkoda że 0/10 jest niedostępne. Tylko dla gimbusów. Obejrzałem 2,5 odcinka.

ocenił(a) serial na 8
Paraves

A obejrzałbyś całość i byś wtedy wiedział o czym tak naprawdę jest to serial i co przekazuje

ocenił(a) serial na 7
Paraves

Kolejny krzykacz, który nie ma pojęcia o czym mówi. Jeśli myślisz, że to serial tylko o durnych wybrykach nastolatków, to jesteś w błędzie.

ocenił(a) serial na 8
Paraves

to się nazywa oglądanie czegoś bez zrozumienia....myślę, że da się nad tym popracować. Powodzenia! ;)

ocenił(a) serial na 8
nichao

nie chcę być złośliwa. po prostu to jest mockument...głównie mający wzbudzić śmiech. Ale ma też do przekazania wiadomość, która naprawdę jest czegoś warta.

Paraves

a nie zauważyłeś takiego malutkiego szczególiku, że np to jest satyra?

biedronka1391

Obejrzałem chyba dwa odcinki, jak mnie coś odrzuca, zniesmacza to się nie katuję. Jeśli potem jest lepiej to fajnie, ale ja już nie dooglądam. Bez odbioru.

użytkownik usunięty
Paraves

Idz ogladac Skins i tam pozostan. Widac poszerzanie horyzontow nie idzie w parze z Twoja natura.

Paraves

Takiego kretyna dawno nie widziałem

ocenił(a) serial na 9
Paraves

Śmiesznie że ktoś przyczepia łatkę po obejrzeniu 2,5 odcinka o produkcji która ma mądre zakończenie.
Motyw dokumentu wobec tak śmiesznej sprawy robi klimat i jeśli chodzi o to że jest to serial jak powiedziałeś " Tylko dla gimbusów " to w sumie masz racje, może po obejrzeniu tego przez "gimbusów" uświadomi parę ludzi by nie oceniali książki po okładce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones