PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662580}

Amnesia

5,9 1 397
ocen
5,9 10 1 1397
Amnesia
powrót do forum serialu Amnesia

Co za beznadzieja.

użytkownik usunięty

Zaczęłam oglądać amnesia z braku laku. I... To co zobaczyłam było straszne. Postacie
przerysowane tak, że głowa mała. Heroine przez jakieś 10 odcinków w ogóle jakby nie umiała
się odezwać... Co ja mówię... Przecież ona nawet nie ma imienia! Gościu zamyka ją w klatce, a
co ona na to? Nic! Nie próbuje uciekać, nie krzyczy, nie szamoce się. Siedzi z tymi pluszakami!
Shin i to jej ciągle " bakaa baakaa". Kent czyli super inteligentny gość, który również był
przerysowany. Ikki i jego super fanki, które sobie ustalają kolejność, a ten nic z tym nie robi. Co
ja w ogóle oglądam?! Fanki?! I facet nie próbuje tego przerwać jak mu się to nie podoba?! No
a ten cały Ukyo na końcu czy jak mu tam po prostu zniszczył wszystko ze swoim alter ego. xD
To już było takie zabawne, że nie mogłam. No i to małe coś latające w powietrzu zwane
Orionem i tak końcówka, która niby miała nas zasmucić, ale miałam to gdzieś ;__;. Był
zupełnie zbędną postacią zresztą jak wszyscy tam. Najlepsze anime by było jakby tylko
puszczali muzykę i pokazywali urywki z miejsc ( pokój Heroine był uroczy ). Końcówka mega <3
Czyli po co były te wszystkie bishe skoro i tak na końcu pożegnała się z niepotrzebnym nikomu
Orionem?

Generalnie oglądałam do 3 odcinka potem to już tylko po to, aby się pośmiać. Polecam tylko
11 letnim dziewczynkom, które pewnie podobają się takie szmiry.

ocenił(a) serial na 4

Ale chociaż muzyka była dobra :)

ocenił(a) serial na 8

mi się wydaje, że ona godziła sięna to co robił Toma bo kochała go naprawdę. Poza tym ona była taka nieogarnięta przez cały czas, więc czego od niej oczekujesz.

W historii z Ikkim wychodzi na to, że on nie wie dlaczego laski rzucają go po 3 miesiącach... mówi to podczas wycieczki. Wie tylko o fanklubie, ale nie o tym jaki ma regulamin. Pewnie gdyby wiedział, zmieniłby coś.

Ukyo to dla mnie ogólnie zryta postać :D Ma taki gejowaty głosik i przypomina trochę emoska... no ale biorąc pod uwagę fakt, że latał po tych światach kij wie ile czasu, to prędzej czy później musiał oszaleć... Normalnie akcja jak w Cube 2 :D

Orion dla mnie całkowicie niepotrzebny. Powiedział 2 zdania, ale więcej go nie było niż było plus ogólnie taki nijaki.

A postacie nie tyle przerysowane, co stereotypowe i wydeializowane. Chodziło o ukazanie konkretnych cech, a nie ich mieszanie. Dlatego też są różnymi kartami. Różne osobowości. Różne typy. Różne wybory.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones