PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557515}

Anatomia prawdy

Body of Proof
7,3 8 412
ocen
7,3 10 1 8412
Anatomia prawdy
powrót do forum serialu Anatomia prawdy

Szkoda, że zmarnowano potencjał tego serialu w dwóch kolejnych sezonach, naprawdę. Pierwszy sezon miał to coś, był spójny, logiczny, śledztwa opierały się na nauce, dowodach, badaniu ciał. A im dalej, tym gorsza fantazja. Najbardziej zasmucił mnie odcinek z nawiedzoną rodzinką z opętanymi córeczkami. Niby nauka, nauka, aż tu nagle bach! Nadprzyrodzone istoty. Smutek i żal. W drugim i trzecim sezonie odcinki były mocno naciągane, zakończenia przewidywalne, a banalne historie próbowano udziwnić na wszystkie sposoby, co wychodziło żałośnie.
Podsumowując: polecam pierwszy sezon, główna bohaterka bardzo urocza i ciekawa, bohaterowie drugoplanowi przecudni, uwielbiam każdego. Dwa dalsze sezony można obejrzeć tylko z ciekawości, bo podobnych pierwszemu wrażeń nie zapewni.

ocenił(a) serial na 8
EvilS

Mnie bardzo podobaly sie sezon 1 i 2. Jednak kiedy zginal Peter a na jego miejsce wskoczyl Tommy to serial stracil. Niemniej chyba znowu sobie zapuszcze 1 i 2 sezon.
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
NokiaFi

A ja mam odwrotne wrażenia. Najsłabszy był 1 sezon (ale dopiero się rozkręcali), za to najlepszy 2. W 3 brak Petera i Buda bardzo doskwierał, ale Mark Valley (czyli Tommy) jako policjant okazał się znakomitym wyborem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones