PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702680}

Sly and Single Again

Ang-keum-han Dol-sing-nyeo
7,4 386
ocen
7,4 10 1 386
Ang keum han Dol sing nyeo
powrót do forum serialu Ang-keum-han Dol-sing-nyeo

Drama jest świetna, bardzo przypadła mi do gustu, nie nudzi, wzrusz, doprowadza i do łez i do
śmiechu, jedyne co mogę jej zarzucić, to zakończenie przez które czuje się nieusatysfakcjonowana.
Cała drama mi się naprawdę bardzo podobała, nie mogłam się odkleić od laptopa:D tylko jednak 2
ostatnie odcinki bym zmieniła... coś mi w nich nie pasowała, sama nawet nie wiem co...

DaGaaaa_1714

widzisz, a ja się zasugerowałam Twoją wypowiedzią co do 2 ostatnich odcinków i już sobie wyobrażałam nie wiadomo co, a tu nawet nie zauważyłam kiedy obejrzałam ostatni:) to dla mnie przestroga, żeby nie czytać komentarzy przed obejrzeniem hehe ;p ja bym nic nie zmieniła, fajna słodko-gorzka komedia na zabicie czasu.

asusRM

hahaha :D każdy ma inne gusta :)

ocenił(a) serial na 7
DaGaaaa_1714

Mi tez drama się podobała też mi czegoś w niej brakowało. Na początku było zajebiście a potem zrobiło się niestety trochę nudno jakby nie wiedzieli jak ja skończyć. Trochę za dużo pokazali ich wspomnień w ostatnim odcinku mogli za to pokazać lepiej dłuższe sceny co im nie wyszły. Przynajmniej można było się z czegoś szczerze pośmiać.

DaGaaaa_1714

Szczerze mówiąc miałam nadzieję, że zakończenie będzie inne no ale w końcu to komedia romantyczna. Niemniej jednak drama do samego końca zaskakuje komicznymi sytuacjami - plus za scenę z oświadczynami w ostatnim odcinku i wybuch "wściekłości" Ae Ry. Dzięki temu nie żałuję takiego zakończenia.
Drama warta obejrzenia - śmiech i łzy wzruszenia gwarantowane, a przy tym dobra zabawa. Polecam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones