PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611102}

Aniołki Charliego

Charlie's Angels
5,8 719
ocen
5,8 10 1 719
Aniołki Charliego
powrót do forum serialu Aniołki Charliego
użytkownik usunięty
morphine_

Jeden z najgorszych pilotów, jakie w życiu widziałam. Przeczuwałam, zresztą pewnie nie tylko ja, że ten serial będzie słaby i kiczowaty. I niestety taki też jest. Drętwe aktorstwo, teksty na bardzo słabym poziomie i póki co, wygląda na to, że każdy odcinek będzie opowiadał nową historię. W niektórych momentach nawet nie wiedziałam, czy mam się śmiać, czy płakać. Mimo wszystko obejrzę kolejny odcinek, bo może jakimś cudem poziom serialu podniesie się do znośnego. Jednak, póki co, nie wróżę im długiej przyszłości. Nie wiem w ogóle, dlaczego stacja przyjęła taki projekt. Szczególnie, że ABC ma w swojej ramówce naprawdę dobre seriale.

ocenił(a) serial na 5
morphine_

Własnie skończyłam oglądać pilot no i szczerze też nie jestem pod wrażeniem i nie wiem czy obejrze kolejny odcinek, bo jedyne co jest warte ogladania w tym serialu to piekne widoki Miami :) jakoś nie powaliły mnie ani Aniołki ani ich gra aktorska :) No ale zobaczymy ...

Sabcia123

Jak chcesz oglądać Miami to polecam Burn Notice - super serial :D

ocenił(a) serial na 7
morphine_

Spodziewałem się czegoś beznadziejnego, ale na szczęście tak źle nie było. Fakt - kiczowaty, słabe aktorstwo, przeciętne dialogi i klisza goniąca kliszę, ale mimo wszystko przyjemnie się oglądało. Ciężko mi wytłuaczyć dlaczego, ale jednak.

ocenił(a) serial na 3
morphine_

Nuuuda.

ocenił(a) serial na 3
morphine_

Marne straszne ,gdyby nie śliczna Minka byla by tragedia a tak jest tragedia i śliczna Minka :),a na poważnie tragedia - kilka odcinków i zdejmą ten chłam

użytkownik usunięty
morphine_

bez szału. jedyne co mnie ucieszyło to pójście Glorii w powietrze. kilka scen, a już widać było jak fatalną aktorką jest ta laska.

Zajebisty serial ! :) reszta komentujących oczekuje cudów !

morphine_

tak słabej gry aktorskiej dawno nie widziałam. poza tym nic się nie działo, żeby mnie zainteresowało do obejrzenia kolejnych odcinków

ocenił(a) serial na 1
morphine_

Haaaa, widzę, że nie jestem sam. :) Serial beznadziejny.

LCobra

spokojnie, już skasowany :)

ocenił(a) serial na 1
morphine_

"Lubię to" ;P

LCobra

szczerze polecam Nikite :)

ocenił(a) serial na 1
Robson8080

Ale chyba tylko: "La Femme Nikita (1990)" lub ostatecznie "La Femme Nikita [serial TV 1997 - 2001]", bo chyba nie masz na myśli tego shitu: "Nikita (2010)" Robson8080... :)

LCobra

Ta stara tez mi się podobała ale Nikita 2010 też bardzo mi się podoba z Maggie Q i Lyndsy Fonseca :)

ocenił(a) serial na 1
Robson8080

Oki, nie powiem, dziewczyny ładne, chociaż nie w moim guście. Za to w moim guście była kiedyś Amanda Tapping (kapitan Samantha 'Sam' Carter z SG SG1) ale za Chiny Ludowe nie potrafiłem oglądać "Sanctuary", w którym zagrała Dr Helen Magnus.

LCobra

Sanctuary obejrzałem dwa odcinki i sobie darowałem jak dla mnie ten serial to porażka co do Amanda Tapping to mamy inny gust zdecydowanie :) Lyndsy Fonseca to zdecydowanie mój gust ;) w Nikicie super wygląda po prostu jest słodka :)

ocenił(a) serial na 1
Robson8080

Hehe, dlatego "o gustach się nie rozmawia" ;)
Co do seriali, na celowniku mam 2 nowe (jeszcze nie sprawdzone): "Grimm" i "American horror story". Może Cię zainteresują Robson8080...
No i jeszcze 2gi sezon "The Walking Dead" trzeba sprawdzić, czy nie odbiegają bardzo od komiksu, na którego podstawie został nakręcony... :)

LCobra

American horror story jest nie źle zakręcony (pozytywnie) bardzo mi się podoba obejrzałem już 10 odc każdy odc jest dobry :) co do Grimm jak nie ma nic innego i się nudzisz to można obejrzeć ;) The Walking Dead też oglądam 2 sezon jak na razie 7 odc już obejrzałem serial ok ale za wolno sie tam wszystko dzieje nie będę opowiadał jak masz zamiar go ogladać:) Teraz oglądam "Once Upon a Time" całkiem fajny ale taka bajka ale miło się ogląda "The Killing" dobry jest serial i nie wiem czy za ten się zabrać "Unforgettable" tylko do 7 odc nie ma napisów od 1 do 8 oprócz 7 są dziwne na napisy 24 dopiero jest 30% ale jak przetłumaczą to chyba zacznę go oglądać :)

ocenił(a) serial na 1
Robson8080

Ok, dzięki za info. Oblookam te pozycje. A co do "The Walking Dead" to wiem co już będzie w 3 i 4 sezonie, i że sezonów będzie prawdopodobnie 8. Jak pisałem wcześniej, serial powstał na podstawie komiksu, którego już 4 części przejrzałem :)
Nie polecam nikomu czytać komiksu w pierwszej kolejności, jeżeli wciągnął go serial "The Walking Dead" ... ( bo potem się ogląda na "przewijaniu" jak nudzą ;P )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones