PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601956}

Aniołki i spółka

Angel's Friends
7,6 369
ocen
7,6 10 1 369

Aniołki i spółka
powrót do forum serialu Aniołki i spółka

Czy będzie sezon 3 ? W ostatnim odcinku sezonu 2 pt. Równowaga Wszechświata domyślamy się że
tak! Kiedy Raf i Siarkus tańczą na balu pożegnalnym Blué uwalnia Imperie, ona zapowiada zemstę!
Czy Raf i Siarkus zdecydują sie zostać ludzmi w tej sytuacji? Tego się dowiemy pewnie w sezonie 3!
A jak wy uważacie?
Dziękuję :)

polciax_polciax

Chciałam się jeszcze spytać czy może chcesz się przerzucić z rozmową na np. Insta albo messenger? Moja nazwa na insta to polciax_polciax z bohaterką Simpsonów na prof. Na messenger nazywam się Pola Kołodziejczyk z spongebobem z słuchawkami w uszach na prof.

polciax_polciax

Chyba że nie masz żadnej z tych rzeczy to może chciałabyś po prostu mój numer? Chcę się przerzucić bo dla mnie to będzie o wiele łatwiejsze, a naprawdę chcę, aby produkcja wróciła

ocenił(a) serial na 10
polciax_polciax

Już dodałem cię na fb i instagrama

ocenił(a) serial na 9
Aniolki_i_spolka

2023 I nadal nic, uwielbiałam tę produkcję i bardzo boli mnie fakt, że seria z takim potencjałem pozostała bez kontynuacji i odeszła w zapomnienie, teraz już nie ma takich animacji :c

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones