PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601956}

Aniołki i spółka

Angel's Friends
7,6 368
ocen
7,6 10 1 368

Aniołki i spółka
powrót do forum serialu Aniołki i spółka

Wskazywało na drugą serię definitywnie! To super. Lubię tą bajkę, chociaż jest przecukrzona
jak nie wiem, ale.. kogo to obchodzi? :D

Wiem, że tylko ja piszę na tym forum i prawdopodobnie tak zostanie, fajnie ogólnie.

sewendejs

2 seria ma zacząć wychodzić na jesieni tego roku :) już nawet oficjalny trailer jest

generalnie nie przepadam za takimi przesłodzonymi bajeczkami, ale od tej oczu nie mogłam oderwać :)

ocenił(a) serial na 9
sewendejs

Zakończenie wskazywało, że będzie 2 sezon. Jest już 2 sezon, na razie dostępny tylko po rosyjsku, na youtubie można pooglądać, oglądałam trochę i nie wiele zrozumiałam XD Wiem tylko tyle, że ci ich nowi dyrektorzy trzymają matkę Raf w zamknięciu i z pomocą Blue(ona chyba jest wampirem) szantażują Siarkusa.
p.s.
Też nie lubię takich przesłodzonych bajek, ale momenty w których np.: Siarkus dostał od Raf z buta w twarz (odc. ofiara) tak mnie bawił, że oglądałam go kilka razy XD No i widać, że to do winx jest podobne, gdybym miała wybierać to zdecydowanie wybrałabym to - diabły i anioły to jest coś o wiele lepszego niż jakieś głupie wróżki(nie chce tu nikogo obrażać, to tylko moja opinia) (tak na marginesie - nie oglądam winx, kiedyś musiałam czasem niestety na to patrzeć, bo moja siostra miała jakaś fazę O_o)

Colgirl

Jeśli mało rozumiesz, wejdź w link w opisie i masz tam angielskie tłumaczenie, później tylko kopiujesz do tłumacza i wiesz o co miej więcej chodzi ;D .
Czekam na 2 sezon z dubbingiem. Ciekawe na jakim kanale będzie... Mam nadzieje, że nie o 6:50 jak 1 sezon :P .
Najgorsze jest to, że Raf będzie widziała jak Siarkus całuje Łakotke... Znaczy klon Siarkusa, ale i tak złamie jej to serce.

ocenił(a) serial na 9
Danonka000

No wiem, wiem (odnośnie tego ostatniego)
Dobra mogę obczaić ten link ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones