PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601956}

Aniołki i spółka

Angel's Friends
7,6 368
ocen
7,6 10 1 368

Aniołki i spółka
powrót do forum serialu Aniołki i spółka

Raf ma 15 gwiazdek, a Malachiasz od wieków jest sługą Imperii...
Jakim cudem Raf jest jego córką? 15 gwiazdek to nie to asmo co 15 lat?

Zuza88

Myślę, że wystąpiła jakaś pomyłka. Przecież, Imperia podporządkowała sobie Malachiasza w XIX wieku, a aktualnie w serialu jest XXI wiek. Więc przesadą jest twierdzenie, że ojciec Raf był przez wiele wieków jej sługą. Może aniołki i diabły rosną wolniej niż śmiertelnicy? Może te gwiazdki nie są takie jak lata ludzkie? Może u nich czas płynie inaczej? Np. W Narnii czas płynął także inaczej.

Zuza88

Mnie się wydaje, że z tymi gwiazdkami jest tak, że anioł który ma 15 gwiazdek, pod względem fizycznym i psychicznym odpowiada 15-letniemu człowiekowi, ale to wcale nie znaczy, że też żyje 15 lat. Trochę to skomplikowane xD. To tak jakby jeden rok w świecie aniołów trwał tyle co kilka lat w naszym świecie ;].

Thumbelina

dokładnie tak

ocenił(a) serial na 8
Zuza88

Przecież już na samym początku wspomnieli, że aniołowie i diabły są nieśmiertelni. Więc wiadomo, że i nich te 15 gwiazdek się nie liczy na lata.

ocenił(a) serial na 10
Zuza88

15 gwiazdek liczymy inaczej niż lata... Raf ma 15 gwiazdek, więc liczmy to jako 30 lat ludzkich... oni mogą dorastać wolniej ! Zauważmy że pierwszy podopieczny anioła miał 15 lat a w nastepnym roku nauki Raf , nie było go już w szkole... ;)

ocenił(a) serial na 10
Aniolki_i_spolka

Myślę że jedna gwiazdka to ze100 lat ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones