PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94275}

Anioły w Ameryce

Angels in America
7,8 9 872
oceny
7,8 10 1 9872
8,7 9
ocen krytyków
Anioły w Ameryce
powrót do forum serialu Anioły w Ameryce

Niesamowity

ocenił(a) serial na 10

Naprawde cudowny. Meryl Streep nieziemska zwłaszcza rola rabina w pierwszej scenie pierwszego odcinka, tak tak to była niepowtarzalna Meryl. Cała reszta oczywiście równie cudowna. Wychwalać serial ten można pod "niebiosa".

Dla osób które jeszcze nie widziały a nie wiedzą czy obejrzeć: Koniecznie obejrzeć!!!! Nie jest to serial o gejach umierających na AIDS. Zanczy się nie tylko. Jest w tym serialu dużo dużo więcej jest też to nieuchwytne coś co powoduje że film ten jest niezykły. A ci którzy uważają że serial ten jest tylko o gejach, AIDS i śmierci to albo go nie zrozumieli albo nie wiwdzieli wszystkich odcinków.

ocenił(a) serial na 10
ikari

podpisuję się pod tym obiema rączkami! zdziwił mnie ten komentarz, że to film o gejach umierających na AIDS... jak można tak płytko widzieć film?? toż to film o wszystkim, co ważne: miłości, wolności, wierności, samotności... można by tak wymieniać i wymieniać. aktorstwo, scenariusz, dialogi - cudowne. poza tym - zwłaszcza było to widać w 3. odcinku - nieźle jest ten serial odjechany ;) co kolwiek tu napiszę, wydaje mi się, że to za mało, by oddać świetność tego serialu, więc na tym kończę. samemu trzeba obejrzeć, by zrozumieć..a jak ktoś "Aniołów" nie rozumie...to współczuję

ocenił(a) serial na 9
bemolka

przepraszam bardzo, ale będę bronić swojego zdania, że to także film o *gejach umierających na aids* ;) nie tylko, tym niemniej jest to element tego serialu nieodłączny. a w krótkiej notce o treści trudno pisać o wszystkim, jeśli człowiek chce się wystrzegać spojlerów.. bo nie każdy je lubi.

ocenił(a) serial na 8
bemolka

Górnik roku, ale - trudno nie uznać, że oprócz metafor itd. kanwą serialu (czy może filmu odcinkowego) jest jednak AIDS. Trochę to mylące i w pewnym sensie mocno stereotypowe.

ocenił(a) serial na 10
ikari

podpisuję się pod tym obiema rączkami! zdziwił mnie ten komentarz, że to film o gejach umierających na AIDS... jak można tak płytko widzieć film?? toż to film o wszystkim, co ważne: miłości, wolności, wierności, samotności... można by tak wymieniać i wymieniać. aktorstwo, scenariusz, dialogi - cudowne. poza tym - zwłaszcza było to widać w 3. odcinku - nieźle jest ten serial odjechany ;) cokolwiek tu napiszę, wydaje mi się, że to za mało, by oddać świetność tego serialu, więc na tym kończę. samemu trzeba obejrzeć, by zrozumieć..a jak ktoś "Aniołów" nie rozumie...to współczuję

ocenił(a) serial na 10
ikari

zgadzam się zupełnie, oglądałam na dvd - było długo i było warto!!!

ikari

Rety! Nie wiedzialem, ze to Meryl zagrała rabina, teraz kiedy przyglądam sie mu uważnie widzę Meryl, ale podczas oglądania filmu.. nigdy w życiu nie powiedziałbym ze to Ona:)

Eroll_2

Eh cała obsada była idealna!!!Nie tylko Pacino i Streep ,ale inni młodzi aktorzy!!!Film sama magia:)Zakochałam się:) 10/10 nie codziennie takie coś się ogląda...

ikari

Zniechęcił mnie tytuł ale wziąłem się do oglądania i jestem pod dużym wrażeniem.

ocenił(a) serial na 8
ikari

Po kilku cukierkowych rolach zaskoczyła mnie tutaj Streep naprawdę pozytywnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones