PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648292}
7,0 10 613
ocen
7,0 10 1 10613
Anna German
powrót do forum serialu Anna German

Wciągający, wzruszający, oparty na faktach. Uwielbiam filmy biograficzne. Co do oceny serialu
uważam że powinna być wyższa, min. 7,5.

ocenił(a) serial na 10
MJChannelPL

Dokładnie :) Na prawie wszystkich odcinkach płakałam, a najgorzej z ostatnim: tam płakałam praktycznie cały czas :(
Ta muzyka to po prostu coś niesamowitego: smutna, piękna, wzruszająca, wyciskająca łzy. Joanna Moro moim zdanie świetnie zagrała Annę German i mogą mówić sobie co chcą, dla mnie powinna otrzymać tą durną Telekamerę, i serial też. Mam nadzieję, że jeszcze zobaczymy Joannę Moro w jakiś filmach, albo serialach :)

ocenił(a) serial na 10
Aurona

zgadzam się z wami. Powinni więcej takich filmów robić. Chciałabym żeby zrobili też film biograficzny o jakimś piosenkarzu lub o jakieś piosenkarce polskiej/polskim.

ocenił(a) serial na 10
kinomanka_13

Pod warunkiem, że ten piosenkarz byłby tego godny :)

ocenił(a) serial na 10
Aurona

albo piosenkarka mogliby np zrobić film o Annie Jantar albo o Irenie Jarockiej albo o Adzie Rusowicz, ja bym wolała żeby o wszystkich piosenkarkach i piosenkarzach polskich zrobili film z wyjątkiem Maryli Rodowicz , a z piosenkarzy to mogliby by zrobić o Andrzeju Zaucha bo zmarł za wcześnie.

ocenił(a) serial na 10
kinomanka_13

A czemu z wyjątkiem Rodowicz? :D

ocenił(a) serial na 10
Aurona

ja nie przepadam za bardzo za Rodowiczką przez jej głupie stroje, jej stroje są ohydne a co do jej piosenek są fajne np. Małgośka. Np lubię też Jurka Połomskiego i też chciałam żeby o nim film zrobili a teraz trochę zmieniłam zdanie bo dowiedziałam się że nie ma ani żony ani dzieci, i jak ma takie coś o Połomskim wyglądać chociaż mogli by zrobić o Połomskim film czy serial. Co do Zauchy to chciałabym żeby zroblli film/serial o Grechucie, i o Wodeckim i Krajewskim . A z piosenkarek bym chciała żeby zrobili o Jarockiej, Jantar, Rusowicz, Santor, Villas. Jak ktoś mi sięprzypomni to dopiszę.

ocenił(a) serial na 10
kinomanka_13

Też nieco przeszkadzają mi te durne stroje Rodowicz, jak na przykład ten z sylwestra. Co to w ogóle było? :D Mogliby o Annie Marii Jopek zrobić. To świetna piosenkarka!

ocenił(a) serial na 10
Aurona

średnio lubię Anne Marię Jopek bo było o niej głośno że ma kryzys z tym Marcinem Kydryńskim czy jakoś tak, jedynie lubię jej piosenkę ale jestem i joszkobroda.

ocenił(a) serial na 10
kinomanka_13

Szczerze mówiąc, nie wiem specjalnie wiele o Annie Marii Jopek, ale parę razy słyszałam jej piosenki dlatego pomyślałam, że może o niej. A tak szczerze: była, albo jest jakaś polska piosenkarka która dorównuję Annie German?

ocenił(a) serial na 10
Aurona

chyba nie, ale odkąd zaczęła oglądać Anne German ten serial tak mnie mocno wciągnął że chce żeby też powstał jakiś film czy serial o jakieś piosenkarce czy jakimś piosenkarzu bardzo bym chciała żeby o tym artystach zrobili film/serial których wymieniłam o Demarczyk też mogą zrobić.

ocenił(a) serial na 2
Aurona

Ciekawi mnie Twoja ocena tego serialu. Mam pytanie. Czy naprawdę uważasz ten serial za tak dobry ?? czy po prostu kochasz Anne German i Jej piosenki ?? Nie zwracaj uwagi na moją ocenę, nie jestem trollem ani nic z tych rzeczy. Co prawda utwory German to nie moje klimaty, ale mam duży szacunek dla Tej Pani i Jej dorobku artystycznego, ale ten serial jak dla mnie jest totalnym nieporozumieniem, zarówno jeśli chodzi o aktorstwo jak i realizację (pachnącą mi totalną amatorką). Utwory German to oczywiście inna bajka. Zastanawia mnie czy tak wysoka ocena to rzeczywiście za film czy za te piękne utwory ??

ocenił(a) serial na 10
gggggrzegorz

Prawdzie powiedziawszy... i za jedno i za drugie. Wiele razy płakałam na tym serialu, a to też zasługa muzyki. Chyba dlatego dałam taką ocenę, że wzrusza mnie historia Anny German, sposób jej pokazania. Na początku dałam ocenę 9, ale doszło do mnie, że to jeden z najlepszych seriali ostatnich lat jakie oglądałam, że jest inny, nie taki denny jak ,,M jak miłość'' czy ,,Klan'' i że nie ma miliardów odcinków. Ale to moje zdanie i rozumiem, że możesz mieć inne. :)

ocenił(a) serial na 2
Aurona

Rozumiem :) Dzięki za wyjaśnienie, pozdrawiam;)

ocenił(a) serial na 10
gggggrzegorz

Nawzajem! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones