PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720697}

Anna i androidy

Annedroids
4,6 68
ocen
4,6 10 1 68
Anna i androidy
powrót do forum serialu Anna i androidy

Jak mi brakuje starych bajek i seriali na DC i Cartoon Network...

maciejgrzybowski7

Starych to znaczy jakich? :)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Starych.

AlexRener

Cartoon Network powstał u nas w 1998 roku pytanie wiec aktualne, o jakie stare animacje chodzi.

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Np Inspektora Gadżeta lub Dennisa Rozrabiakę. Jedne z moich ulubionych ale nowsze też lubiłem np. Odlotowe Agentki czy Szalony Jack Pirat i wiele innych. Zapewne tego typu autor miał na myśli.

AlexRener

Przyznam, że mimo tego, że kojarzę te animacje, ponieważ urodziłem się w 1995 roku, to popularność Cartoon Network mnie ominęła. Za dzieciaka oglądałem za to bajkę pod tytułem Papirus swego czasu emitowaną w TVP1 oraz anime Yu-Gi-Oh! oraz Król Szamanów. Wiec mogę być oryginalny w kwestii tego, co oglądałem w dzieciństwie ;)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Tych dwóch tak nie oglądałem, podobały mi się za to Naruto, Beyblade, Digimony i pierwsze serie Pokemonów. Wunchpunch i inne. Oglądałem wszystko jak leciało na Fox Kids, Jetix i Disney XD później. Większość mi się podobała.

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Z tej tutaj "Anna i Androidy" już tak średnio. Nie mój sentyment już.

AlexRener

Polecam nadrobić, tematyka obu anime uważam ciekawa, chociaż skierowana do młodszego odbiorcy. Anna i Androidy nie oglądałem, ale przyznam, że to, co obecnie emitują kanały u nas dla dzieci, mnie nie interesuje.

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Postaram się kiedyś nadrobić.

AlexRener

Obie produkcje powinny być dostępne w internecie, wiec nie powinno być problemu z dostępnością.

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Racja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones