PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706450}

Blue Spring Ride

Ao Haru Ride
7,7 2 214
ocen
7,7 10 1 2214
Ao Haru Ride
powrót do forum serialu Ao Haru Ride

Podobne serie do polecenia?

użytkownik usunięty

Realistyczne, szkolne, z wątkiem miłosnym i nieirytującą główną bohaterką. Dzięki!

ocenił(a) serial na 5

Hmm, poleciłbym ci coś z anime, ale pewnie byśmy się nie zgodzili bo mnie Futaba strasznie denerwuje.

Z mangi Horimiya i Last Game, tam chyba nie da się nie lubić głównych bohaterek, a reszta ("Realistyczne, szkolne, z wątkiem miłosnym") jest na swoim miejscu.

użytkownik usunięty
Spajkpl

Dzięki! Może Futaba nie jest ideałem, ale wypada o niebo lepiej od głównych bohaterek takich serii jak Kimi ni Todoke czy Sukitte Ii na yo, które były po prostu infantylnymi sierotami. Niestety w anime to dość częsty trend. Ciekawa jestem, co byś sądził o Nanie z Bokura ga Ita. Widziałam na MALu, że nie oglądałeś tej serii, ale moim zdaniem Nana była fantastyczna.

ocenił(a) serial na 5

Sukitte Ii na yo wygląda dość ciekawie, a Kimi oraz Bokura mają podobny art do tego z Ao Haru Ride co mnie raczej odrzuca.

Po namyśle mogę jeszcze polecić Toradorę (mangę jak i anime), tylko że główna bohaterka jest tsundere więc nie każdemu się spodoba.

Tonari kaibutsu-kun (czy jakoś tak), hanasakeru seishounen (nie jest to shoujo szkolne, ale polecam z męskim haremem), brothers conflict też jest całkiem przyzwoite, ale chce się więcej... Wracając do tematów szkolnych to kaichou wa maid sama, itazura na kiss, toradora (już wspomniana), special A, peach girl, ewentualnie ecchi b gata h kei, ale symaptyczna, więc pomimo gatunku jeśli masz więcej niż 15 lat to możesz zobaczyć. Ah i jeśli lubisz serię o wampirach to polecam Vapire knight, ktore rowniez dzieje się w szkole, ale z internatem. Ktoś coś jeszcze poleca? Sama szukam takich gatunków, bo są lekkie, przyjemne i idealne na relax.

Dla mnie najlepsza z gatunku jest historia Kareshi Kanojo no jijo (His and Her Circumstances, KareKano). Świetna manga i anime. Niebanalne podejście do tematu szkoły, pierwszej miłości i dorastania. Jedna z moich ulubionych pozycji. Polecam.

ocenił(a) serial na 8

Tak jak już wspominał Spajkpl podobne jest ''Sukitte li na yo'' z tym , że to taka rozwleczona i melodramatyczna wersja ''Ao Haru Ride''. W ''Sukitte...'' główna bohaterka rumieni się co sekundę i niewiele mówi , brak jej iskry , jest zupełnie niepodobna do Futaby - jej usposobienie emerytki to ogromny minus całego anime. Całość jest raczej mdła - oglądałam raz i średnio pamiętam co się tam działo , historia zwyczajnie nie zapada w pamieć.

Z wszystkich anime , jakie miałam okazję oglądać , ''Tonari no Kaibutsu-kun'' jest najbardziej podobne do ''Ao Haru Ride'' , jest również godne polecenia. Na pewno spodoba ci się również kreska , która jest po prostu śliczna. Jeśli nie oglądałaś tej serii , to jest to dobry wybór.

Kolejny punkt na liście to ''Kaichou wa maid-sama'' - jeśli nie oglądałaś , to łap się za to szybko. To anime jest romantyczne i piękne , ale przede wszystkim zabawne. Szczerze polecam!

Z romansów szkolnych , ale niestety już mniej podobnych do ''Ao Haru Ride'' , mogę ci zaproponować
-Special A
-Ouran High School Host Club
-Nisekoi
-Inari konkon koi Iroha (elementy fantasy , szału nie ma)
-Hiyokoi
-Sakurasou no pet na kanojo
-Uta no prince-sama
-Hanasakeru seishounen
-Itazura no kiss (dla mnie poniżej krytyki , ale ma ocenę ''dobry'' więc widocznie są ludzie , którym to się podoba. Podaję bo może akurat będziesz jedną z nich).


Z innej beczki bo fantastyka , ale wciąż ze szkołą i wciąż z romansem:
-Vampire Knight
-Tokyo Ravens
-Mahouka
-Fruits basket
-La corda d'oro blue sky oraz La corda d'oro primo passo
-Kamigami no asobi (z męskim haremem)

Mam nadzieję , że pomogłam ;)

użytkownik usunięty
Veiller

przeogromne dzięki!

ocenił(a) serial na 7

Golden Time jest świetny.

aż mnie dziwi,że nikt nie wspomniał o podobnym anime pt ORANGE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones