PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129203}

Aparatka

Braceface
7,2 6 612
ocen
7,2 10 1 6612
Aparatka
powrót do forum serialu Aparatka

jak sobie przypomne ten denny odcinek kiedy Aparatka kupiła sobie pompowany stanik i on jej wybuchnął na jakiejś imprezie to mnie trochę zniechęca... :| głupi był ten odcinek jak nie wiem! tarzałam się po podłodze podczas oglądania go! ale tak w ogóle to bajka calkiem calkiem... ;) zdarzyło się na pewno więcej głupich sytuacji oprócz tej jednej no ale w końcu to tylko bajka... a i tak jedna z fajniejszych

ocenił(a) serial na 9
Fluorescent

Ta bajka jest raczej zrobiona na podstawach przeżyć nasotlatek i dlatego są czasami takie odcinki :) Takie jest życie po prostu :D Ja strasznie lubiłam tą bajkę i chętnie bym ją sobie nadal oglądała.
Pozdrawiam =]

ocenił(a) serial na 10
Fluorescent

Pamiętam go. To chyba najgłupszy odcinek jaki był XD

Rabiosus_Girl

Wiesz, jeszcze było, jak Szaron dostała okresu, wywaliła podpaski w szpitalu, jedna wpadła facetowi do szklanki i napęczniała...

ocenił(a) serial na 7
Nens

<lol> to nieźle muszę luknąć te kreskówkę

Fluorescent

a mi się tam ten odcinek podobał :D a najlepszy gdy Sharon zdjęli aparat na 24 godziny :D:D:D

ocenił(a) serial na 7
millcia

hmmm akurat tego nie widziałam.... zresztą w ogóle już nie oglądam od jakiegoś czasu bajek... a wydawało mi się że nigdy z nich nie wyrosnę ;)

Fluorescent

ja też już teraz tak bajek nie oglądam ale aparatke bym se obejżała;)

Fluorescent

Który to był odcinek?
Chętnie San go obejrzę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones