PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005157}

Archiwum 81

Archive 81
6,9 17 251
ocen
6,9 10 1 17251
6,8 4
oceny krytyków
Archiwum 81
powrót do forum serialu Archiwum 81

Pytanie

ocenił(a) serial na 8

Jestem po 5 odcinku i coraz bardziej fabuła staje się zagmatwana i nie rozumiem jak pewne rzeczy są możliwe, pytanie do tych którzy widzieli cały serial, czy potem to wszystko zostanie jakoś sensownie wyjaśnione?

ocenił(a) serial na 5
alunia_kiss

Wyjaśnione jako tako zostanie. Czy sensownie? To kwestia własnej opinii.

ocenił(a) serial na 8
idontwikeit

zostanie. Zakończenie ciekawe. Czekać można na 2 sezon

ocenił(a) serial na 8
alunia_kiss

Pewnie! Przecież oparty na faktach - wszystko logiczne ;)

ocenił(a) serial na 10
spacecadet

Raczej na podcaście :D

ocenił(a) serial na 8
alunia_kiss

Wszystko jest mniej więcej wyjaśnione, oczywiście ponieważ w grę wchodzą siły nadprzyrodzone nie mogą podać nam na tacy wszystkiego, musi pozostać trochę sekretów związanych z "innym światem" i demonem.

ocenił(a) serial na 7
Sol89

Spoiler!!!
Chociaż ten koniec sezonu dla mnie jednak nie jasny. Pyk pyk ona wraca (nie wiem jak?!) a on zostaje. I tego nie kumam.

ocenił(a) serial na 8
eSTe

Że ona wraca to ok, ale co się u licha stało z Samuelem, który powinien wrócić razem z nią? I czy Dan został w tamtym wymiarze, czy się faktycznie cofnął w czasie?
Cóż, liczę na to, że wszystko się wyjaśni w drugim sezonie, oby go nie zepsuli, bo pierwszy naprawdę bardzo mi się podobał.

ocenił(a) serial na 8
Sol89

Mi się wydaje, ze Samuel to „ucieleśnienie” tego demona. A Dań wyszedł przez inne drzwi, które prowadziły do 1994

ocenił(a) serial na 9
Sol89

Dan jest w 94r po pożarze w viserze, ale jeszcze nie przed pożarem swojej rodziny (wnioskując z tego co mówił davenport, pożar u rodziny Dana będzie trochę później niż viseer ze względu na odzyskanie taśm Melody przez ojca Dana jakiś czas później), jestem ciekawa jak to rozwiną w 2sezonie. Czy Dan będzie próbował uratować swoją rodzine, czy Melody otworzy portal by odzyskać Dana? Tyle teorii już można snuć:D

ocenił(a) serial na 7
Wiktoria_446

Raczej drugiego sezonu bym nie chcial wlasnie ze wzgledu finalnego odcinka,ktory pozostawia maly niesmak.

alunia_kiss

Meczy mnie ten serial. Jestem pewna ze juz cos takiego gdzies widzialam? Jakis film z lat 90? Ktos ma jakieś pomysły?

alunia_kiss

Meczy mnie ten serial. Jestem pewna ze juz cos takiego gdzies widzialam? Jakis film z lat 90? Ktos ma jakieś pomysły?

alunia_kiss

Chuja wyjasnili tak w skrócie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones