PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10035856}
7,3 5 078
ocen
7,3 10 1 5078
7,2 5
ocen krytyków
Arnold
powrót do forum serialu Arnold

Arnold kulturysta to super motywacja i ciągle piękna historia, nawet w obecnych czasach. Arnold aktor to kultowe role i kawał popkultury, na której wychowały się całe pokolenia. Arnold polityk to lewacka Kalifornia i brak wolności co przy okazji pandemii wyszło. Mimo że w wielu kwestiach nie podzielam jego poglądów, a i sam Schwarzenegger politycznie zachowywał się czasem jak chorągiewka, to ciężko go nie lubić. Jego historia ciągle jest inspiracją.

Plus za ujęcia z Austrii i jego domu w którym obecnie jest muzeum. Byłem tam i zauważyłem, że użyli jego scenografii do kilku scen z przeszłość. Również plus za wspomnienie o sterydach i słynnym romansie.

Chociaż o każdym z tych okresów Arnold opowiadał już w tysiącach wywiadów dużo bardziej wyczerpująco, to ten trzyczęściowy dokument to ogólnie dobra, szczera robota. Jest jak streszczenie książkowej biografii "Pamięć Absolutna: Niewiarygodna Historia Mojego Życia" z 2012 roku, którą swoją drogą polecam. Arnold Schwarzenegger to naprawdę człowiek o którym można powiedzieć, że przeżył trzy życia.

Burnett

No to zabieram się za oglądanie dokumentu ;)

ocenił(a) serial na 10
Burnett

Lewacka Kalifornia i brak wolności? Kalifornia to jeden z najbardziej liberalnych stanów w USA, i nie rozumiem co ma pandemia do Arnolda jako gubernatora?

langeros

"Screw your freedom" - to było przesłanie Arnolda do wszystkich którzy podczas pandemii nie chcieli sie zaszczepić albo nosić masek. Gdyby był gubernatorem wprowadziłby obowiązek.

Burnett

Jeżeli ktoś nazywa Arnolda lewakiem to już musi mieć niezły burdel pod kopułą czaszki.

wilczekstepowy

"Arnold polityk to lewacka Kalifornia" to znaczy Arnold polityk to lewacka Kalifornia. Inaczej się nie da napisać. Gdybym uważał go za lewaka to napisałbym Arnold to lewak albo Arnold jest lewakiem itp. jednak za takiego go nie uważam. Jeśli ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem, a potem wyciąga wnioski insynuując burdel pod moją kopułą chyba sam musi mieć jeszcze gorszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones