PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10035856}
7,3 5 079
ocen
7,3 10 1 5079
7,2 5
ocen krytyków
Arnold
powrót do forum serialu Arnold

Byl niemal bogiem. Chodziło się na Schwarzenneggera. On i Sly byli największymi postaciami lat 80-tych w kinie.
Serial N łyknąłem na raz. I nie jest to ani złe ani dobre.
Z pewnością na plus cała masa archiwalnych zdjęć. Powrót do przeszłości aczkolwiek odcinek opowiadający o Arnoldzie aktorze drastycznie krótki. Czy dowiedziałem się czegoś nowego? Nie. Bardzo powierzchowna opowieść z której niewiele wynika. Czy poznałem Arnolda lepiej? Nie. Dostaliśmy to co chciał nam pokazać. To po prostu następna rola a do tego napisana z pełnym wyrachowaniem. Bliżej mu do wyidealizowanego terminatora niż prawdziwego człowieka. Arnold sprzedał nam swoją wymyśloną wizję samego siebie i tyle.
W dodatku dokument nakręcony w Netflixowym stylu. Czyli tak jak wszystkie inne ich dokumenty. Jest coś takiego w ich produkcjach że już po kilku ujęciach wiemy że to ich robota. Mają specyficzny szablon który jest rozpoznawalny i tak samo jest w Arnoldzie.
Wiele niedopowiedzeń oraz zupełni pominiętych wątków. Tą historię pisał Arnold i to czuć od pierwszych scen. Trzeci odcinek opowiadający o Arnoldzie-polityku robiony już na siłę.
Ogólnie film laurka. A szkoda o wiele lepszą historią byłby Arnold- człowiek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones