PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 249
ocen
7,3 10 1 63249
Arrow
powrót do forum serialu Arrow
ocenił(a) serial na 6
waga55

No strasznie to idiotyczne :P Zastanawiam się jakim cudem pod takim czasie nie została z niej kupka kości? To chyba tylko twórcy wiedzą to, że to jest serial o superbohaterze toto nie znaczy, że ma być tak odrealniony absurd goni absurd

ocenił(a) serial na 7
Kubafcbarca

Pewnie w środku jest przegniła:P

ocenił(a) serial na 7
Christopher_filmweb

Długo wysychała, bo była dość ponętna :)

ocenił(a) serial na 6
waga55

robalom było szkoda

ocenił(a) serial na 7
Kubafcbarca

No łożyła :))) Ino troche drapieżna buhahah

ocenił(a) serial na 4
waga55

A weź. Przecież ona umiera (lub "umiera") i zostaje wskrzeszana literalnie od bodaj pierwszej sceny pilotowego odcinka! To już chyba poziom Mody na sukces.

ocenił(a) serial na 10
waga55

Odcinek Bardzo Fajny. Tak jak pisałem przy którymś z poprzednich odcinków na temat Jamy : Mianowicie napisałem ,że Cieszyłbym się gdyby ktoś uszkodził Magiczne wody lub Woda po prostu się wyczerpała a tu proszę bach i Nyssa zniszczyła całe magiczne oczko. Teraz chociaż mamy podstawę tego ,że Oliver nie może wskrzesić ,, Tego kogoś '' przy którym nagrobku płakał . Z jednej strony to dobrze bo wszyscy by latali do Nanda Parbat wskrzeszać swoich bliskich . Szkoda mi tylko Malcolm'a bo teraz nie będzie miał jak się leczyć chociaż teraz w głowie nasunęła mi się druga myśl. Znając Tego super aktora oraz jego intrygi oraz plany myślę ,że zabezpieczył się na tę ewentualność i zrobił sobie drugie nie duże źródełko z magiczną wodą . [ Wcale by mnie to nie zaskoczyło ]

Czekam na nową Bazę Grupy Arrow .


Swoją drogą miałem założyć oddzielny wątek ale co mi tam : Ostatnio tak myślałem i z wielką chęcią zobaczył bym kilku odcinkową odnogę Arrow mianowicie poświęconą Panu Slade'owi Wilson'owi . Akcja Zaczynała by się od momentu gdy Oliver wbił mu strzałę w oko aż do momentu gdy pojawił się w domu Olivera . W sumie mogłoby być fajne ponieważ jak wiemy Slade podróżował po różnych krajach i mordował różnych ludzi. Z wielką chęcią zobaczył bym taki mini serial - chociaż z 5 odcinków .



I taka jedna Ciekawostka z Pierwszego Sezonu . Slade powiedział do Olivera ,że ten jego Partner Billy który go zdradził był jego przyjacielem i Ojcem chrzestnym jego syna. Oznacza ,że Slade jakąś rodzinę posiada a w domu Olivera mówił jego matce ,że niestety miał tylko kobietę na której mu zależało ale odeszła [shado ]

Dawidos2914

A tam ze Sladem. Najnudniejsza postac jaka wymyslili przynajmniej dla mnie. Jak tak wzyscy chca kogos wskrzeszac to Oliver mogl z trupem matki i ojca leciec zeby ich wskrzesic. Nie wiem co to za glupi watek z wskrzeszeniem Sary. pomysłow nie maja lepszych?

ocenił(a) serial na 10
Dawidos2914

I to może być nawet prawdą że jest ta magiczna woda jeszcze. Sam Ras w 3 sezonie przyznał że Damien ukradł troche tej wody. Może Malcom ją jakoś przechwyci

ocenił(a) serial na 7
TyrionLanister

A Felicity ubiją? To już nie będzie na kim oka zawiesić. Troche brakuje z 1 serii ciemnej strony mocy. Bo to co oferuje ten blondas duch to lipa. On się nie nadaje do tej roli. Za ciepłe kluchy. Sie załapał na serial. Ogólnie arrow zrobił się taki bez jaj.

ocenił(a) serial na 10
waga55

No właśnie. Samo gówno takie

ocenił(a) serial na 7
waga55

No i zów cuda wianki..egzorcyzmy nad Sara buhahaha ale ten serial zaczyna być irytujący

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones