PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 253
oceny
7,3 10 1 63253
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

zastanawia mnie takie rozwiązanie, co jeśli Diggle to tylko tzw. nick name ( nadane mu podczas służby w
wojsku ) i w rzeczywistości ma on na nazwisko Stewart i jest serialową wersją Green Lantern???? co o tym
myslicie?? wśród zagranicznych fanów serialu ( Facebook głównie ) pojawiły się właśnie takie spekulacje
:P

ocenił(a) serial na 7
bzyczek881126

Ta pierwsze w F4 ze storm'a chcą zrobić murzyna, a teraz tu. GL jest jedną z lepszych postaci DC i jakby tak było to ja chyba odpuszcze sobie serial.

ocenił(a) serial na 9
HELLBOOOY

Ale John Stewart w komiksach też był czarny. Gdyby Diggle faktycznie został GL, to byłoby super. Tylko krok dzieliłby od kolejnej serialowej Justice League.

P.S. Przypomniało mi się, że w komiksach Green Arrow tworzył duet superbohaterów z Green Lanternem na podobnej zasadzie co Batman z Supermanem. Tym Lanternem był chyba Hal Jordan, ale mniejsza o to, grunt, że jeśli Diggle będzie Lanternem, to wszystko powinno do siebie pasować.

ocenił(a) serial na 6
DarthDream

Duetem był GL i Flash bardziej niż GL i GA.

ocenił(a) serial na 9
Bartonson12

No z Flashem głównie, ale z Arrowem też. Była chyba nawet taka seria zatytułowana "Green Lantern & Green Arrow" albo odwrotnie.

ocenił(a) serial na 10
Bartonson12

W komiksach New 52 z Flashem a we wcześniejszych z Green Arrowem.

ocenił(a) serial na 6
Raister

Przed New 52 też dużo tagował z Flashem.

ocenił(a) serial na 10
Bartonson12

Ale nie tak jak z GA. Wręczył mu pierścień na wtypadek gdyby zaczął świrować (coś jak Su

ocenił(a) serial na 6
HELLBOOOY

Hal Jordan - biały latarnik
Guy Gardner - biały latarnik
John Stewart - niewolnik
Simon Baz - niewolnik

Spokojnie. Nic Ci nie zepsuja :)

ocenił(a) serial na 4
Bartonson12

I Kyle Rayner - biały
Simon Baz - nie niewolnik, prędzej saracen

ocenił(a) serial na 6
BluRay2012

Napisałem tylko żeby ktoś spiął tyłeczki :> Chciałem napisać Kyle'a ale zapomniałem nazwiska, a guglować mi się nawet nie chciało.

ocenił(a) serial na 4
Bartonson12

Wiem, domyśliłem się. Napisałem tak dla tych co nie wiedzą, żeby przez resztę swojego życia nie żyli w niewiedzy.

bzyczek881126

Takie plotki o pojawieniu się Green Lantern były już od pierwszego sezonu z powodu nawiązania w fabule do Ferris Air. Ostatnio Guggenheim na swoim twitterze umieścił zdjęcie samolotu tych linii. Samolot Ferris Air miał zostać zestrzelony w 1 sezonie nad wyspą, aby zdestabilizować gospodarkę chińską. Za wszystkim stała kobieta, której tożsamości na razie nie wyjawiono. Guggenheim niedawno wypowiedział się, że nie zapomniano o tym wątku i zostanie to wyjaśnione. Niektórzy spekulują, że ta kobieta to ktoś z HIVE, bo wspomina się o tej organizacji, że ma być w jej więcej 3 sezonie.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

aha no dzięki Bambi_8 bo właśnie nie wiedziałam skąd fanom się to wzięło, a ja wcześniej o tym nie słyszałam, chociaż zdj Guggenheima widziałam :P

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

Może właśnie to Amanda?

bambi_8

Z tego co pamiętam bodajże w przedostatnim odcinku 1 sezonu, kiedy Fayers dzwoni z "cegły" do swojego pracodawcy koleś który odbiera zwraca się później do kobiety siedzącej za biurkiem, a kamera zostaje nakierowana na czerwone szpilki. Prawdopodobnie jest to Amanda Waller. Wskazówką, może być fakt, że w komiksach Amanda nosiła czerwone szpilki. W serialu nie jest inaczej. Ten serial skrywa jeszcze wiele zagadek.

ocenił(a) serial na 10
bzyczek881126

Zrobienie z Diggle'a Green Lanterna bardzo poważnie zmieniłoby ten serial i nie jestem przekonany czy obecnie twórcy się na to zdecydują. Może jak im wypali z Flashem to wtedy nabiorą chęci na wprowadzanie większej ilości wątków "supermocowych" ale narazie mym zdaniem Diggle pozostanie Digglem i nie będzie nosić kosmopierścionków ;)

ocenił(a) serial na 10
Raister

Jestem tego samego zdania.Póki co,to nie ma potrzeby robić takich myków,bo nic dobrego z tego nie wyjdzie,a serial straci dobrą postać.Takie zabawy można zostawić w razie (nie daj Boże) drastycznego spadku poziomu serialu,bo wtedy to już będzie wszystko jedno,a taki trick może coś poprawić w takiej sytuacji.Udziwnień tu na razie nie potrzeba,ale to nie znaczy,że nie mogą od czasu do czasu "przemknąć się" jakieś inne postaci z universum DC.

ocenił(a) serial na 6
bzyczek881126

Wpadłem na to sam. Trochę za bardzo czarny, ale wyhoduje bródkę i nikt nie zauważy : >

ocenił(a) serial na 4
bzyczek881126

Diggle nie pozostanie Digglem. Mam nadzieję, że wprowadzą Hala co sugeruje obrazek z Ferris Air- Samolot i napis "We fly without Fear". Samolot czyli pilot Hal Jordan i bez strachu - domeną GLC był brak strachu. Hal Jordan w 3 sezonie? W przyszłości serial Green Lantern? Kto wie, wszystko może sie zdarzyć.

bzyczek881126

Myślę,że nie jest to prawda, że jest to raczej nawiązanie dla fanów komiksów i nie ma raczej co liczyć na to, ze ujrzymy Green Latern w tym serialu. Arrow jest raczej bardziej seriale realistycznym ( niestety ) i idzie w stronę Batmanów Nolana. Green Lantern z swoimi mocami nie pasuje to obecnego nurtu serialu.

bzyczek881126

mysle ze fajnie by mogli w taki sposób połaczyć wszytko kanonicznie, i szczczerze licze na to bo John to moja ulubiona postać z Arrowerse całego , aczykolwiek nie wiem czy tez ten zabieg byłby potrzebny ponieważ jak kojarzę z tego slabego filmu o Green Latern, to Ta zielona latarnia nie była jedna lecz , Cała grupa ludzi posiadająca taki pierścień wiec byłby kolejna Zielona latarnia wtedy John i tyle , ale ogl dzis fragement odc z Flasha w którym John przeszedł przyszedł z tym pierścieniem zeby go przebadali czy coś , wiec kto wie może za jakiś czas <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones