PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 204
oceny
7,3 10 1 63204
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Wkrótce kolejni komiksowi superbohaterowie powinni zagościć na małym ekranie. Jednym z nich będzie Nightwing, który będzie głównym bohaterem serialu telewizyjnego „Titans”. Pilot serialu jest bliski zamówienia przez stację TNT (przypis własny: wcześniej na tej stacji emitowany był inny serial o superbohaterach - "Witchblade: Piętno mocy").

Serial skupić się ma na grupie młodych superbohaterów z uniwersum DC. Głównym bohaterem będzie Dick Grayson, który wychodzi z cienia Batman i zostaje Nightwingiem, przywódcą nieustraszonego zespołu nowych superbohaterów w tym Starfire, Raven i wielu innych.

Scenariusz do pilotowego odcinka przygotowali Akiva Goldsman i Marc Haimes, którzy pełnić będą również funkcję producentów wykonawczych.

O ile kinowe uniwersum DC jest dość skromne to wygląda na to, że w Warner Bros. nie brakuje pomysłów na seriale telewizyjne ze słynnymi komiksowymi bohaterami. Obecnie fani mogą oglądać „Arrow”, a w najbliższym czasie czekają nas premiery „Gotham”, „Flash” i „Constantine’a”, a w planach jest także realizacja serialu o Supergirl.

Źródło: [ http://www.batcave.com.pl/2014/09/nightwing-glownym-bohaterem-serialu-titans/ ]

ocenił(a) serial na 6
ash_williams85

Supergirl i Titans niech lecą do kinowego uniwersum. W serialach dla nich nie ma miejsca, a robienie kolejnych osobnych to już głupota. Matko boska, kilka lat temu mieliśmy tylko Smallville. Teraz to się mnoży jak grzyby po deszczu.


Niech zrobią jakiś sensowny skład. TNT nie ma niczego mocnego, więc niech wyłoży budżet spory. Dajcie serialowi szansę. Mi się marzy Nightwing, Cyborg (byłby mentorem, w JL głównie pełniłby rolę), Starfire(chcę tą normalną, przypominającą She-Hulk babkę. Nie tą nimfomankę od Leifelda), Beast i hmm...kończy mi się ta lista. Nic ciekawego i świeżego nie widzę. Może jeszcze Jericho czy Raven. Damn it...

ocenił(a) serial na 9
Bartonson12

Serial o Raven był kiedyś w planach The CW [ http://www.filmweb.pl/news/CW+wyprodukuje+serial+o+superbohaterce-67945 ] :P

ocenił(a) serial na 6
ash_williams85

CW również miało w planach produkcję serialu o Dicku. http://uk.ign.com/tv/the-graysons

O ile serial o młodych latach Dicka miał jakiś sens, to ten o Raven kompletnie nie. Wyszło by z tego romansidło.

ocenił(a) serial na 10
Bartonson12

wiem ze to dziwne ale...moze powitamy Jasona Todda ? Ja bardzo na to licze ,wszak Jason to jedna z moich ulubionych postaci DC. No i pasuje to serialu . w serialu mamy juz Roya ( Red Arrow/Arsenal) ,gdyby Jason pojawil sie w serialu mielibysmy 2/3 skladu the outlaws ( dodac starfire i sklad jest pelny)

ocenił(a) serial na 6
dawid10809

Starfire może być. Byle nie ta z Outlaws, bo skocze z mostu.

ocenił(a) serial na 10
Bartonson12

ja wole wersje Starfire z The Outlaws .W NTT ( New Teen Titans sie marnowala). ostatecznise Jasona moza wprowadzic jako zlego nightwinga/nasladowce Graysona .

ocenił(a) serial na 6
dawid10809

Starfire z Outlaws jest żałosna. Jak można było zrobić z niej pieprzoną nimfomanke...

ocenił(a) serial na 10
Bartonson12

fajna jest taka niegrzeczna . a poza tym gdy byla w TT z nightwingiem nie byla nimfomanka.a to znaczy ze Dicky sie nie sprawdzal

ocenił(a) serial na 10
Bartonson12

A tak serio, Starfire w tej wersji bardziej pasowala do druzyny

ocenił(a) serial na 6
dawid10809

Bardziej pasuje, bo to nie Starfire. Roy to też mega ciota w N52. Mam nadzieje że pan Scott wyleci z pisania komiksów, bo głupoty jakimi nas karmi to szczyt debilizmu.

ocenił(a) serial na 10
Bartonson12

dobrze by bylo zeby ci tworcy ktorzy pracowali przy tt,batmanie i green arrowie razem tworzyli serie red hood and the outlaws

ocenił(a) serial na 10
Bartonson12

tak naprawde tylkp Jason jest no 'soba'. Mimo ze przez lata wiele sie nauczyl,zdobyl nowe umiejetnosci a nawet stal sie dobrym strategiem i przywodca to fakt jaka ma motywacje do dzialania i co go napedza. Jemu nawet nie chodzi o zemste - jemu chodzi bardziej o to by pokazac Batmanowi ze czegos sie od niego nauczyl , ze jest godny miana robina a przede wszystkim - ze nie jest gorszy od Tima czy Dicka

ocenił(a) serial na 7
ash_williams85

Starczy tego !

ash_williams85

I niech teraz ktoś powie że DC dba tylko o Batmana i Supermana ;P.Teraz wyszło info że będzie serial Lucyfer.Lucek będzie postacią z Sandmana.

ocenił(a) serial na 6
Adorianu

DC może wydać nawet setki seriali o innych bohaterach. Pseudo fani komiksu, zwani fanboyami Marvela i tak będą mówić że eksploatują tylko Batsa i eSa.

ocenił(a) serial na 7
Bartonson12

Mam nadzieje, że serial Lucifer będzie dobry. Sama postać jest potężna, więc liczę na dobre kino.

ocenił(a) serial na 10
bluearmy

A ma powstać serial o nim? Toć rydzyjko oszaleje jeżeli polska tv to zakupi :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones