PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 225
ocen
7,3 10 1 63225
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

zgubiłam się Olli wie, że on żyje czy nie? Moira miała powiedzieć w tym odcinku co zginęła ale nie zdążyła potem już nie pamiętam czy się dowiedział czy nie

martaksp_87

nie wie

martaksp_87

Na początku 3 sezonu nadal nie wie.

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

Ale sposób w jaki zginęła Sara sugeruje iż to robota malcolma. Ciekawe co się okaże.

fabian103

może się domyśla wpatrywał się w te strzały z piersi Sary z dziwną miną..Malcolm z Thei zrobi morderczynie socjopatkę

ocenił(a) serial na 9
fabian103

Raczej za zabicie sary odpowiedzialny jest Ra's al Ghul :) a w lidze zabójców wszyscy posługują się takowymi strzałami :) W sumie to po co Malcolm miałby zabijać Sarę ? hmyyy

ocenił(a) serial na 8
Tomalaaa89

Ja obstawiam, że Sare zabił ten gość co chce stworzyć "Star City"

ocenił(a) serial na 9
sedrak

star City chce stworzyć Atom :) bo Ray Palmer prędzej czy później się nim stanie, a to Bochater więc raczej odpada :P

ocenił(a) serial na 7
Tomalaaa89

Owszem jest to bohater (przez samo ''h''!) pozytywny ale raczej nie będzie on Atom'em w tym serialu. Przejdzie może do Flash'a lub dostanie w przyszłości własny seria:)

ocenił(a) serial na 7
Tomalaaa89

To ja odpowiem pytaniem na pytanie. Po co Ras miałby zabić (czy też zlecić) zabicie Sary skoro wróciła do Ligi?

ocenił(a) serial na 10
fabian103

A pomyślał ktoś o tym,że może nasz drogi Malcolm chce zniszczyć Ligę i poczynił już pierwsze kroki?Może jest rządny władzy i sam chce stanąć na jej czele?Może chce wywabić Ra'sa?W końcu Sara była ważną osobą w życiu jego córki.Oczywiście to tylko moje głupie teorie.

ocenił(a) serial na 7
mario_1981

No chyba troche za daleko się zapędziłeś:) Jeśli to był Malcolm to raczej chodziło by w Oliviera udeżyć a nie w Ra'sa, z którym nie ma szans, zresztą podobnie jak Arrow:)

ocenił(a) serial na 10
fabian103

Jeśli trzymamy się uniwersum,to Arrow jest jak listek na wietrze w porównaniu do takiego Ra'sa,ale serial luźno nawiązuje do tego i rządzi się swoimi prawami.Zawsze coś mogą namieszać,na ile im oczywiście pozwolą,ale wszystko co piszę,to tylko spekulacje,nic więcej i jestem tego świadom.Sara być może była "szeregowym" członkiem Ligi,ale jednocześnie i "kochanką" (za mocne słowo?) Nyssy,więc poniekąd jej śmierć coś tam mogła zapoczątkować,a że przy okazji Oliver dostał mocnego kopa,to tym lepiej dla Malcolma.Ale jak mówię,spekulacje.Możemy sobie pogadać,ale i tak wszystko się okaże z czasem.

ocenił(a) serial na 7
mario_1981

Owszem masz racje:) Ale jeszcze jadna jest sprawa. Jeśli poprowadzą zbyt naiwnie postać Ra'sa to coś czuje, że widzowie mogą być źli o to no i w kolejnym sezonie DC może im nie dać jakiś nowych ciekawych postaci do wykorzystania. Ale to już moja teoria:) Trzeba czekać:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones