PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 267
ocen
7,3 10 1 63267
6,0 2
oceny krytyków
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Nie wiem

ocenił(a) serial na 1

jak można oglądać ten szajs, niech ktoś mi wytłumaczy bo wymiękłem po 19 odcinku 1 sezonu. Przecież to jest tak żałosne, że dupa sama leci na kibel aby to wysrać, i ten tekst bohatera w każdym odcinku jak w bajce hi mena :D Na potęgę posępnego czerepu lub jak kto woli - w imię zasad skur#wysynu :) normalnie mnie rozwala Zawiodłeś miasto..... i zaraz wpierd#ole Ci Arrówkę :D żal jak #chuj

ocenił(a) serial na 7
sylwester_3

A czego ty sie spodziewasz po KOMIKSOWYM bohaterze ? Jakoś gościu paradujący w stroju pająka ci nie przeszkadza

ocenił(a) serial na 1
coolerss

Co Ty porównujesz Spidera do tego czegoś

ocenił(a) serial na 7
coolerss

Porównuje komiksowego bohatera do komiksowego bohatera TAK !
Poziom kiczu zawsze bedzie wysoki w takiego rodzaju gatunku.

ocenił(a) serial na 1
coolerss

no wybacz ale jesteś chyba wyjątkiem Arrow lepszy od Spider Mena

ocenił(a) serial na 7
sylwester_3

a gdzie tak powiedziałem ?

sylwester_3

To chyba jakaś prowokacja. Spiderman jest jednym z najgorszych bohaterów i jak można porównywać biegającego po ścianach nastolatka w lateksie to faceta z łukiem o bogatej historii rozpisanej na kilka sezonów serialu. Serial miał słabsze momenty np. sezon 3 i 4 ale pierwsze 2 sezony to jedne z lepsze z komiksowych seriali. Nie jest to co prawda Daredevil czy Jessica Jones ale dając ocenę 1 i kpiąc z pierwszego sezonu Arrow to zwykła prowokacja.

RadoslawKamil

Zgadzam się. Arrow i tak jest lepszy od Flasha, który ciągle jęczy (choć pośmiać się na nim można więcej). Ale - wybacz temu użytkownikowi sylwester_3, bo biedak pobłądził. W końcu idą Święta - czas miłości, przyjaźni i wybaczania złego gustu i powiedzianych/ napisanych głupot.

sakinom11

Są różne szkoły przedstawiania bohaterów. Widać nie każdemu spodobała się historia Oliviera.Jak dla mnie całe Universum jest rewelacyjne. Supergirl, Legends, Flash czy Gotham, które mimo braku crossoverów można traktować jako przygodę na innej Ziemi ;) Każda z serii jest stworzona w innym klimacie i porusza inne kwestie uzupełniając się wzajemnie.

użytkownik usunięty
sylwester_3

przy tym serialu trzeba wylaczyc czesc swojego rozumu i jakos leci xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones