PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 249
ocen
7,3 10 1 63249
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

1. Nie wiem czy przy oglądaniu coś przegapiłem, ale nie kumam tych bandaży - on nimi rusza w jakiś magiczny sposób? Magia, mistycyzm, napromieniowanie po ataku nuklearnym, czy zwykła iluzja? Przewijałem, ale jakoś nie znalazłem konkretu.

2. Poza tym ta postać wydaje mi się jakaś niespójna. W swoim stroju z łachmanów i bandaży wygląda bardzo mrocznie. Ma zmieniony głos itp. Jednak bez nich to jakiś delikatny młodzieniec, gładko golony, czysto i schludnie ubrany. Sądziłem, że będzie to jakiś outsider śród członków. Jego wygląd i kostium są jakieś dla mnie mega niespójne.

3. Nie uważacie, że przypomina za bardzo Prometeusza? Jak pojawił się pierwszy raz to myślałem, że właśnie on. Głowy w maskach mają niemalże identyczne - szmaty na twarzach i kaptury. Dziwnie, że w jednym czasie są 2 postacie tak podobne do siebie wizualnie.

ocenił(a) serial na 7
Alex_Tyler

1. Myślę, że kieruje tymi łachmanami za pomocą umysłu. To magia :) :D
2. Wygląd na co dzień i jako Mściciel faktycznie niespójne, no ale mi to jakoś nie przeszkadza. Dostał je od ojca, fajny gadżet to ubiera, sam tobie ich nie uszył pod swój gust :)
3. W trakcie i pod koniec drugiego odcinka myślałam, że Prometeusz i Ragman to ta sama postac. Że Arrow zaprosił do swojej drużyny wroga sezonu. :D

wioletaHP

Ciekawe ile czasu mu zajmuje ubranie sie w te łachmany :D

mania19

Pewnie i tak się krócej szykuje do wyjscia niż Curtis. Ten to dopiero ostatnio sie odstrzelił i sobie nawet warkoczyki zaplótł. WARKOCZYKI. Mi by to zajęlo ze 3 dni :P

m_lenna

Mnie Curtis rozwalil z tym malunkiem na twarzy :D zreszta raczej kiepski stroj gdzie i tak twarz widac

mania19

Tę maskę traktuję jako element humorystyczny po prostu:P. I inni chyba też, bo jak mu Szmatman powiedział że super wygląda to chyba ironizywal, nie? No chyba ze serio mu zazdrości bo sam musi latać w radioaktywnych szmatach po jakiś zwłokach. Nic przyjemnego:D

ocenił(a) serial na 7
mania19

Jak zobaczyłam jakieś nowe zdjęcie, na którym widac obecną drużynę Strzały to... jestem na nie. Oni wyglądają jak banda gangsterów, dośc niegroźna na dodatek. Nie jak grupa Mścicieli których celem jest chronienie miasta. Facet w masce hokejowej, drugi w łachmanach, trzeci z jakąś dziwną maską a'la odwrócony grzyb i dziewczynka z zakrytymi oczyma. Poprzedni team jednak jakoś się prezentował...

wioletaHP

Dla mnie to troche dziwne, ze Oliver pozwala 16latce brac udzial w jego krucjacie. Bo bylo powiedziane, ze ta dziewczyna ma 16lat, no chyba, ze ja zle zrozumialam.

ocenił(a) serial na 7
wioletaHP

Nie mogę tego znaleźć. Możesz wkleić na forum?

ocenił(a) serial na 7
Alex_Tyler

To zdjęcie które mnie tak rozbawiło: h t t p://heroichollywood.c o m/wp-content/uploads/2016/10/Arrow-50407.jpg (usuń spacje)

ocenił(a) serial na 7
wioletaHP

Dzięki. Mi ten team nie leży. Przełknę Ragmana i Wild Doga. Są chociaż oryginalni. Artemis i Curtis są niepotrzebni, bez wyrazu. Za duży team zrobili. Curtis był lepszy jako informatyk.

mania19

Mnie Curtis rozwalił swoim pojedynkiem ze zbirem Churcha. Pierwsza akcja s05e04, gdy walczy z koksem z walizką. Co prawda przegrywa, ale rozwaliło mnie to, że nerd, który wcześniej nie miał do czynienia z walkami ani przemocą (jedynie parę razy potrenował z Oliwerem oraz uderzał w worek treningowy), macha nogami z pół obrotu jak jakiś mistrz capoeiry :)

Co do Ragmana, coś tam było mówione, że to mistyczne łachy z przed paru tysięcy. One go uchroniły przed nuklearnym wybuchem i dają mu moc (wcześniej dawały moc jego ojcu).
Ale faktycznie bez maski taki wystraszony, nie chce nikogo skrzywdzić a w masce (nim dołączył do teamu Arrowa), zabijał bez żadnego problemu.

ocenił(a) serial na 10
Pijany_Mistrz

Bywały w komiksach takie przypadki, że jakiś chłopaczek stawał się nagle potężnym osobnikiem z mocami, lub po prostu zwykłym, dobrze wyszkolonym i wyposażonym gościem. Wygląd zewnętrzny "po cywilnemu" nie ma i nie powinien mieć znaczenia.Była swego czasu w marvelu postać "nowego Green Goblina" dzieciaka, który przez przypadek znalazł jedną z kryjówek Normana Osborna i postanowił wykorzystać jego wyposażenie i serum zwiększające siłę, do czynienia "dobra". To coś w ten deseń.Jak dla mnie, to właśnie dobrze, ze chłopak wygląda niepozornie, bo nie walczy jako on, tylko jako Ragman i jest to świetny kontrast tej postaci.No i to są dopiero ich początki, trzeba im dać szansę.Roy lepiej nie zaczynał i też miał swoje odchyły.

mania19

Napiszę Ci tu, bo brakuje mi jeszcze jednego punktu, żebym mógł wysyłać wiadomości ;)
Jesteśmy w tym samym wieku ;D

rolnik

Lol.

grzana_to_jesse_pinkman

Hehe. Szpieg z krainy deszczowców.

rolnik

Czyli by wychodziło, ze my też jesteśmy w podobnym wieku.

idriselba

Jesteś rok młodszy o ile pamiętam.

rolnik

No jak. Mania miała 19 lat w 2009 roku, czyli jest albo 89 albo 90. Jeśli wwy jesteście w tym samym wieku to ja nie moge byc młodszy.

idriselba

Rok starszy?

rolnik

Tak mi się wydaje.

idriselba

Wiedziałem, że chodzi o rok ;)

rolnik

Ja jestem 89, a Wy 90 tak?

idriselba

Na to wychodzi.

rolnik

Rolnik sprzedales mnie ;D

rolnik

Jesteś typowym rolnikiem?

mania19

A czemu pytasz?

rolnik

Wczoraj na jednej babskiej grupie na fb padlo pytanie ,,czy zwiazalabys się z rolnikiem patrzac tylko na to, że jest rolnikiem?"
Niektore komentarze troche mnie zdziwily.

mania19

Zgaduję, że odpowiedzi były negatywne.

rolnik

Niestaty aż wiekszosc, to przykre.

mania19

Smutna rzeczywistość.

rolnik

Najlepszy był tekst cytuje: ,,jakbym się związała z rolnikiem to bym i tak palcem nie kiwnęła żeby mu w gospodarstwie pomóc:" no tylko podejść i piznąć w łeb.

mania19

No niestety tak wygląda typowa roszczeniowa dziunia, która by tylko leżała i pachniała. Rzadko się zdarza, żeby rolnik związał się z dziewczyną, która nie miałaby choćby większego ogródka koło domu. To po prostu trzeba lubić.

rolnik

Albo jest po prostu leniwa. Masakra.
A i trzeba pilnować żeby się paznokieć nie złamał Hahaha.
Może ja inaczej patrzę bo sama jestem ze wsi.

A teraz uwaga chwale się moim rolnictwem :DDD
Posadziłam 18 flanców truskawek i posiałam groch :D

mania19

Jak jest nienauczona pracować od dziecka, to po prostu dla niej rolnictwo to jest średniowiecze, chociaż dzisiejsze maszyny rolnicze są warte więcej niż mieszkanie w bloku z wielkiej płyty takiej pindy, a spora część młodych rolników, to dobrze wykształceni ludzie.

Wow! To nawet ja nie mam truskawek ;P

rolnik

No chyba niektóre sobie wyobrażają rolnika, że orze pole pługiem zaprzęgniętym w konia.
A ceny maszyn naprawdę porażają. Kiedyś byłam na ,,dniach pola" niedaleko mnie i właśnie były maszyny rolnicze to za niektóre kwoty ze dwie chaty by postawił. Ja tam nie wiem w czym rolnik miałby się róznic od jakiegos dyrektora np.

Haha :)
Rok temu miałam kalafiory, ale szału nie było :)

mania19

Stereotypy

U mnie susza, a tępe pogodynki się cieszą.

rolnik

A czego Ty od tępaka wymagasz?

rolnik

hehe
https://demotywatory.pl/4864021#

mania19

Smutna rzeczywistość. U mnie w okolicy coraz więcej mieszczuchów ze swoimi kredytami na mikrodziałki z mikrodomkami i już zaczynają się tarcia. Ludzie bez honoru. Wprowadzają się na wieś i próbują starych mieszkańców z dziada pradziada ustawiać pod siebie. Gardzę.

rolnik

Ale sapią do Ciebie?

Nie rozumiem takich ludzi. Przecież powinni liczyć się z tym, że życie na wsi to nie życie w mieście.
Zresztą ja mieszkam w mieście na obrzerzach i czasem śmierdzi gnojówą, i mam się o to latać i rzucać do jakiegoś rolnika?
Bo oni są ,,miastowi".

mania19

Ogólnie do rolników. Chociaż sąsiad prowadzi z takimi otwartą wojnę.

Tak, jak piszę: ludzie bez honoru, którym się wydaje, że jak wzięli kredyt na 30 lat, to złapali Boga za nogi.
Ostatnio pisali na necie, że jakieś błazny kupiły mieszkania od dewelopera cwaniaka, który postawił bloki obok toru Poznań i afera bo za głośno. Wstyd na cały świat, bo trzeba było odwołać międzynarodowy zlot.

rolnik

I sąsiad dobrze robi.

Haha co za ludzie.
U mnie na wiosce w pl chcieli postawic świniarnie, ale ludzie sa przeciwni. Choc tu ich rozumiem.

rolnik

Tak z ciekawości ile alterów założyleś na Bennet?

mania19

Ani jednego, a bo co?

rolnik

Jasne....
Napisalam już, że pytam z ciekawości.

mania19

To jest moje jedyne konto. Nie mam czasu na zabawy w multikoncenie. Poza tym szkoda mi tego konta, więc nie ryzykuję.

rolnik

Tylko ze jakos Ciebie malo ostatnio widac to altery tez ucichly.
Nie mowie, że to Ty tylko taki zbieg okolicznosci idzie zauważyc.

mania19

Nie wiem czy ucichły, bo faktycznie mało tu ostatnio przebywam. Zbieg okoliczności. Nie ryzykowałbym 13-letnim kontem.

mania19

Ja 02.11, a ty?

grzana_to_jesse_pinkman

Oj troche pozniej, 22

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones