PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 253
oceny
7,3 10 1 63253
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Sara brzydka ;/

ocenił(a) serial na 7

No kurcze myślałem że z kolejnym odc. jakoś do niej przejdę , ale wkurza mnie strasznie odniej
twarz , usta które co chwilę zssa , ssaa , SRA , jakby jeszcze je miała , nie wiem tylko mnie ona
tak denerwuję ? , jeśli chodzi w stroju / masce jest nawet nawet , a jeśli wciela się w sare no to
porażka ;/

ocenił(a) serial na 7
nea_filmweb

Mnie jakoś razi jej broda :P

ocenił(a) serial na 7
necio

Może zamienicie nienawiść do Laurel na nienawiść do Sary:)

ocenił(a) serial na 7
fabian103

Ja nie mówię o żadnej nienawiści. Obie postacie mi nie przeszkadzają, owszem aktorka grająca Laurel trochę irytuje swoją grą ale postać jest wg. mnie okej. Do Sary tym bardziej nie mam zastrzeżeń. Mówię tylko, że jej broda rzuca mi się w oczy - czasem jak mówi to się robi takie kółko na jej brodzie :P

ocenił(a) serial na 7
necio

Nie zwróciłem uwag na ta brodę:) Co do nienawiści to chodziło mi raczej ogólnie, że większość jej nie lubi.

ocenił(a) serial na 7
fabian103

Hehe ;)
Fakt, większość jej nie lubi, ale cóż.... każdemu się nie dogodzi :P

ocenił(a) serial na 6
necio

Dokładnie. To kółko potrafi być irytujące. Szczególnie jak się ogląda na dużym tv w hd...mimo to uroda nieziemska. Swoją drogą najlepsza Black Canary w telewizji( ta z Smallville ssała, nie wspominając o tej z ,,Ptaków Nocy ).

ocenił(a) serial na 10
nea_filmweb

tez jej nienawidzę:)

ocenił(a) serial na 6
nea_filmweb

Dla mnie panna jest ok - a w kostiumie prezentuje się smakowicie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones