PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729297}

Ash kontra martwe zło

Ash vs. Evil Dead
7,7 15 829
ocen
7,7 10 1 15829
7,6 8
ocen krytyków
Ash kontra martwe zło
powrót do forum serialu Ash kontra martwe zło

ja pierd..ale../?

ocenił(a) serial na 8

zajebioza prze serial widze sie szykuje po 1 odcinku jestem na takkkkkk jest humorek jest jest horrorek jest jest kilmat starych lat i wspolczesny jest tylko ogladac i sie dobrze bawic przy ASH`U.

ocenił(a) serial na 10
Mar_28

Gdzie to oglądałeś bo nie mogę znaleźć ?

ocenił(a) serial na 10
Jabol_filmweb

Poszukaj na couch tuner

ocenił(a) serial na 8
Jabol_filmweb

kinomanie,ale tez jest na tvseriesonline

ocenił(a) serial na 7
Mar_28

na serio oglądacie filmy w chuj.owej jakości na jakichś gównianych portalach, zamiast je ściągać z torrentów? LOL :D

ocenił(a) serial na 8
yossarian84

co ty gadasz jaka chujowa jakosc czasy te juz dawno minely ,a dwa nie ma czasu na sciganie teraz sie oglada i oglada i oglada

Mar_28

Przecież serial który ma około 300 MB to kwestia 3 minut ściągania , więc nie wiem jak może nie być czasu na ściaganie

ocenił(a) serial na 8
Sprite85

ta bo sie pracuje to sie nie ma czasu haha.

ocenił(a) serial na 8
Mar_28

to jakim cudem masz czas oglądać??

użytkownik usunięty
yossarian84

Też mnie to dziwi, no ale jak widać niektórym wystarczy pikseloza.

ocenił(a) serial na 7

slowo klucz: kodi

M_ario

Możesz powiedzieć coś więcej

pikseloza XD
czasy kwadracików już minęły pierwszy jak i drugi epizod można już obetrzeć w 720p

ocenił(a) serial na 9
yossarian84

na couch tuner sa w jakosci 720 HD, wysmienita jakosc i filmy sa wrzucane natychmiast po wyemitowaniu tego sameg dnia.

ocenił(a) serial na 7
skyter

No ok, ale są tacy którzy wolą ściągnąć, wrzucić na płytkę i wrócić do seansu gdy np operator odłączy internet za niezapłacone rachunki :D

yossarian84

Nie masz ważniejszych zmartwień na głowie, tylko czyjeś rachunki?

ocenił(a) serial na 9
Jabol_filmweb

Jest też na cda.

ocenił(a) serial na 9
Jabol_filmweb

osobiście wszystkim anglojęzycznym polecam solarmovie(kropka)is

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
przemas123

Już ogarnęłem 2 odcinki :) Jest też strona na facebooku "Ash vs Evil Dead Polska" i tam wrzucają linki tylko że na napisy czeka się kilka dni prawie.

ocenił(a) serial na 8
Mar_28

Po samym trailerze nie mogę się doczekać, jeśli jest tam Bruce to nie może być nie zajebiste.

ocenił(a) serial na 9
Mar_28

Jest tu tylko jeden problem. Ash wylądował w średniowieczu, a a wracając do współczesności wrócił 100 lat później.

ocenił(a) serial na 10
myster_A

zależy w którym zakończeniu. w tym, które było wydane w Europie - owszem, tak właśnie było. Ale było też zakończenie drugie, które jest uznane za kanoniczne, gdzie Ash wraca do swoich czasów i zaczyna pracę w KMarcie

ocenił(a) serial na 10
prowned

w sumie nie tyle zaczyna, co wraca do pracy ;) ale wiadomo ocb

ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 9
prowned

Tak czy inaczej problem dalej zostaje

myster_A

Zostaje, jeśli weźmiesz pod uwagę zakończenie, w którym Ash budzi się 100 lat później.

Co do pilota to świetny, czekam na więcej :D

ocenił(a) serial na 9
Vampire19

Ja tez ja też :)

Vampire19

Pierwszy odcinek był wyreżyserowany przez samego Raimi, ale mam nadzieję, że następne odcinki będą trzymać poziom

ocenił(a) serial na 7
Vampire19

Zostaje mimo wszystko bo w serialu pokazują, że przez 30 lat nic się nie działo.

shamar

Racja :P

ocenił(a) serial na 7
myster_A

Nawet jeśli, to akcja serialu dzieje się 30 lat później - nie wiemy co się działo w między czasie, może udało mu się jakoś wrócić do naszych czasów?

ocenił(a) serial na 9
FILioza

oglądałeś Armię ciemności

ocenił(a) serial na 9
FILioza

w międzyczasie Ash imprezował :)

ocenił(a) serial na 9
myster_A

nie do końca. Ash nie wspomina nic o sredniowieczu (przynajmniej ja nic nie zuwazyłem) mówiąc tylko o wydarzeniach z 1 i 2 części. W ujęciach są zarowno bohaterowie 1 części - Scott, Sheryl, jak i Linda z 2 części. Przypomnij sobie zakonczenie z 1. Zło dopadlo Asha przed domem, i tyle;). Moze zostawiło. A co do cześci 2 - wywaliło go w średniowieczu z ktorej wrocił do marketu, jak juz wyzej ktos powiedział. Byla to namiastka i zapowiedź części dalszej, gdyż zło w sklepie tez sie pojawia. W filmie Armia ciemnosci Ash nie zabierał tez ze soba księgi, a w serialu ją posiada ukrytą w skrzyni ;)

ocenił(a) serial na 9
pejotl79

W serialu nie wspomina się o tym, bo i po co, ale w martwym źle dwa ląduje w XII w. Zatem jest istotna niespójność. Również co do księgi umarłych :) Poza tym jeśli w pierwszej części Zło dorwało Asha to po co miało by go znowu dopadać, a serialu jest to powiedziane.

ocenił(a) serial na 8
myster_A

Wygląda to tak, że olali Armię i wymiksowali Evil Dead 1 i 2, gdzie w jedynce nie cofał się do średniowiecza.

ocenił(a) serial na 9
da7iel

Chyba tak, a szkoda.

ocenił(a) serial na 9
myster_A

Martwe zło 2 to nie jest kontynuacja 1 ;) to podobna historia opowiedziana w inny sposób, z wiekszym budżetem i innym zakonczeniem. Wiec nie ma potrzeby mowic o niespojnosci. Tak jak mowi da7iel wyżej, zmiksowali ED1 i ED 2 wybierajac to co potrzebne do sklecenia historii. Ale załapało. A po 1 ED Ash mógł przetrzymać opętanie, w 2 wszak 2 razy zło go opuszczało.
Racje masz w tym, że jest niespojnosc w wątku Księgi umarłych. W 1 części Ash ją spalił, czym unicestwił demony, w 2 przesiał, w 3 nie zabrał ;)

ocenił(a) serial na 9
pejotl79

Ponoć, nie jest kontynuacją. Ale łączy je osoba Asha. Może właśnie błędem było to, że nie ma kontynuacji. Albo ,że Ash pojawia się i tu i tu i tu bez wspólnego sensownego mianownika.
Mówisz, że mógł przetrzymać opętanie. Ok, tylko w serialu on po marihuanie odczytał słowa przywołujące demona, czyli logicznie ujmując, wcześniej słowa odwołujące demony musiały być wypowiedziane. Pytanie kiedy. Przypomnij sobie początek i koniec II części.

ocenił(a) serial na 9
myster_A

A przypomnij sobie jedynkę. W momencie gdy szukaja klucza do chaty i hustawka uderza o ścianę... Przestaje jak Scott znajduje klucz ;) Sam film tez zaczyna sie "lotem po lesie" ;)

ocenił(a) serial na 9
pejotl79

No sam widzisz, że ma tu miejsce niespójność chronologiczna, w jedynce jest powiedziane, że pewien profesor tę księgę przetłumaczył, a 1 zaczyna się od "lotu po lesie" huśtawki, zatem akcja zaczęła się jeszcze wcześniej. W 2 Ash spotyka w piwnicy szanowną małżonkę profesora.

ocenił(a) serial na 9
myster_A

No właśnie. I te zmiany por dnia w 2...raz noc.raz dzień. Za chwilę znów noc

ocenił(a) serial na 9
pejotl79

Akurat to pojawienie się ponowne nocy to wpływ demoniczny przewidziany w scenariuszu. Dla mnie ta niespójność jest raczej jak niepasujące puzle.

ocenił(a) serial na 9
myster_A

Ucielo mi odpowiedz

ocenił(a) serial na 9
pejotl79

masz ci los

pejotl79

Podczas konferencji na comic conie poruszuli temat 3 części i jej pominięciu w serialu. Najzwyczajniej w świecie nie dogadali się ze studiem, które ma prawa do niej. Raimi jest twórcą serii ale niestety, nie ma pełnych praw do oryginału.

ocenił(a) serial na 9
Mar_28

dokładnie ,w pierwszych dwóch odcinkach jest więcej pokręconych akcji niż we wszystkich sezonach Walking Dead,klimacik zachowany,Bruce Cambel,kurde co by nie pisać Ash powrócił uaaa.

ocenił(a) serial na 8
przemas123

hahah o to to ja ja ogladam to to odrazu jakbym byl lepkiem i ogldal opowiesci z krypty ten sam klimat horrorer i humorek

ocenił(a) serial na 7
Mar_28

taaaaa. po pilocie też już widzę, że Ash skopie parę zadów zła:)))

ocenił(a) serial na 7
Mar_28

a swoją drogą, to w dzisiejszych czasach taki styl kręcenia filmów/seriali to jest na prawdę odwaga i pewność swoich racji. efekty specjalne często jakby wyjęte z przeszłości, klimat gore ale taki bawiący, a nie przerażający i do tego kupa zajebistego humoru i osobowość Bruce'a C. Chłopaki mają jaja, że się zdecydowali na taką formę kontynuacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones