PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40695}

Asy z klasy

Popular
7,1 5 289
ocen
7,1 10 1 5289
Asy z klasy
powrót do forum serialu Asy z klasy

Czy ktoś wie ile serii ma ten serial? Wiem, że już kilka razy na polsacie leciały dwie serie i serial zawsze kończy się w momencie, gdy Nicole potrąciła Brooke. Czy jest coś dalej? Bo takie zakończenie jest bez sensu :/

ocenił(a) serial na 9
mate_von_kar

Były tylko dwie serie, niestety więcej nie nakręcono ...

SaSa

nie było więcej? WOW, pamiętam ten wypadek, rzeczywiście kiepskie zakończenie.. to nawet nie było zakończnie :/ mam nadzieje ze kiedys jeszcze to puszcza na Polsacie :D

oliina

Szkoda, że więcej nie nakręcono. Dziwn zakończenie wg mnie. Pamiętam, jak czekałam zawsze z siostrą na następny odcinek :). Teraz właśnie ściągam sobie oba sezony, które będę zmuszona obejrzeć po angielsku... Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze powtórzą to na Polsacie. I że nakręcą więcej odcinków, chociaż teraz to już wątpliwe. Ale naprawdę dziwne zakończenie - wątpię, żeby coś takiego było planowane. Przecież nawet nie wiadomo czy Brooke zginęła czy nie...

Dzasmin

Po prostu sezon zakończono cliffhangerem i nie wiadomo było jeszcze wtedy czy będzie kontynuacja czy nie...jak widać nie było i nigdy już się nie dowiemy jak serial miał się skończyć...

alf_red

A co to jest cliffhanger??? :D <za krótki post>

Dzasmin

otwarte zakończenie ;) żeby jakby co można było kontynuować :)

Dzasmin

cliffhanger to jest taka szokująca scena na koniec, po której wszyscy się zastanawiają co dalej.

oliina

nienawidze takich zakonczen!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
phaolin

a czy ktos wie skąd można ściągnąć ten serial????

Z torrentów można go spokojnie ściągnąć. Oba sezony.

ocenił(a) serial na 8
Swoj

a dasz linka do obu sezonów na meila ?? gwiazdeczka379@wp.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones