PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40695}

Asy z klasy

Popular
7,1 5 290
ocen
7,1 10 1 5290
Asy z klasy
powrót do forum serialu Asy z klasy

taka klimatyczna.Różni się od innych seriali.Jakby co to mam 2 serie tego serialu.

squallaz

cześć masz jeszcze serial asy z klasy ????????

4321

A mam jeszcze :-)
A czemu pytasz?
nie za któtki

ocenił(a) serial na 10
squallaz

Fakt, ścieżka dźwiękowa jest wspaniała.
ja właśnie ściągam z torrentów 1.sezon, nie ma problemu z dostępnością w sieci. szkoda, że na rapidshare nie ma.

ocenił(a) serial na 10
squallaz

squallaz, czy możesz podzielić się polskimi napisami do obydwu sezonów?
np. spakować je po kilka sztuk zipem lub rarem i wrzucić do netu?
będę Ci baaardzo wdzięczny!! ;)

proszę, odpowiedz :)

[na tym portalu nie działa opcja 'prywatne wiadomości', nie wiem czy tylko mnie, czy Wam również]

chatiflatt

Nie ma nigdzie polskich napisów. Angielskich też nie ma. :-(

ocenił(a) serial na 10
squallaz

więc moze w końcu powinniśmy je zrobić? co Ty na to, squallaz? haha :))

chatiflatt

W sumie, czemu nie. Wszystko raczej mamy :-D. Pozostaje tylko tłumaczenie

squallaz

no i jak wam idzie? Tlumaczycie ? czy w koncu nie? jak cos moge troche pomoc :) mysle ze jakby byly polskie napisy to wiecej ludzi by to obejrzalo :) wspominalam ze uwielbiam Carly Pope? :> :)

ocenił(a) serial na 10
Magdaaa

nie zgadaliśmy się niestety :(
mam obydwa sezony, czekam na napisy.

chatiflatt

No to zgadajmy się>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

ocenił(a) serial na 9
squallaz

wymiencie się nr gg i po sprawie, skoro nie ma tu prywatnych wiadomości

ocenił(a) serial na 6
MCoOo

Jakby ktoś mógł to niech podeśle mi linka skąd ściągnąć 2 sezony które były;) Mój email: areek86@wp.pl . Byłbym wdzięczny:) Właśnie przeglądałem artykuł o najdziwniejszych tłumaczeniach tytułów filmów i seriali na wp i serial mi się przypomniał. Pamiętam jak czekałem na każdy kolejny odcinek:D oj, dzieciństwo;P Dzięki z góry:) z tego co czytam to napisów nie ma ale obejdzie się bez tego:P pozdrawiam.

Areecki_2

podajcie te numery :P <za krotki><za krotki>

Magdaaa

3205775 ...>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Magdaaa

Ten jest prawidłowy 3207557. Tam mi się pomyliło :-D

ocenił(a) serial na 8
squallaz

zgadzam sie co do sciezki, amerykanska, a nie zalosna, bardzo w klimacie filmu, ktory dla mnie jako dla dzieciaka byl mega surrealistyczny. I kochalam Nicole. Czy bylaby mozliwosc zeby ktos podeslal mi na plytkach ten serial??Bo nawet bylam sklonna kupic za granica, ale tylu dolarow to ja nie mam :). Mam z nim mnostwo wspomnien, wiec prosze o pomoc, moje gadu: 4115845

Drozniczka

a nie lepiej sciagnac? na torrentach jest tego pelno :)

squallaz

Cześć jestem tu nowa ale mam przeogromną prośbę! Buszuje po necie już jakiś czas w poszukianiu tytułu piosenki która jest w "asy z klasy" bodajże w ostatnim odcinku 2 serii taka dość melancholijna czy może znasz tytuł?????

karolek88_filmweb

Napisz w której minucie jest ten utwór.<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

squallaz

Hymmmm aż tak precyzyjnie tego nie pamiętam, ten odcinek widziałam kilka lat temu a piosenke taka super ze do dzis pamietam , wiem że chyba oczekuje zbyt wiele i mało precyzyjnie określam to czego szukam haha ale na wrzucie to pewnego filmiku została dodana w tle ta piosenka jakby co to podam link to film o dhttp://www.smog.pl/wideo/20473/znalezli_zywego_noworodka_w_rzece/ziewczynce odnalezionej w rzece

karolek88_filmweb

Oj to będzie BIG PROBLEM!!! Nie ma słów tylko sama melodia. Szukałem tytułów tych utworów co są słowa w tym epizodzie i żadnego NIGDZIE nie znalazłem.

karolek88_filmweb

Przejrzałem przed chwilą ten epizod i nie ma w nim tego utworu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones