PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40695}

Asy z klasy

Popular
7,1 5 289
ocen
7,1 10 1 5289
Asy z klasy
powrót do forum serialu Asy z klasy

dwie serie ...;( może remak??

użytkownik usunięty

no szkoda że serial zakonczył się tak a nie inaczej! wszyscy pewnie pluja sobie w brode i zastanawiaja sie jak powinien zakonczyc sie serial! na kolejna serie juz troche za pozno ;D ja bym chyba sie ucieszyla z remak'u, moze ten by mial jakies mozliwe zakonczenie...

ocenił(a) serial na 9

Dokładnie tak :) Tylko Ci aktorzy co tu grali a przynajmniej kilku jest świetnie dobranych np. Sam, Brook, Harrison no i Merry Cherry :D Reszta jest do zastąpienia. Nie wiem jak wygląda teraz Leslie Bibb ale Pope np. w Californication wyglądała świetnie i z powodzeniem mogła by zagrać nastolatkę :)

Zakończenie beznadziejne. Nienawidzę takich zakończeń gdzie nie wiadomo co będzie dalej. A ja mam pytanie takie: Waszym zdaniem co Harrison im powiedział, że obie za szczęśliwe z tego spotkania nie wyszły? :) Czyżby z żadną nie chciał iść na bal?

wojaszek

kurde juz nie pamietam dokladnie jak to bylo... ale czy na pewno o bal chodzilo? A nie io wybor z ktora chce byc?:> Chociaz teraz po chwili zastanowienia kojarze ze najpierw mieli isc w 3 wiec to moze jednak chodzilo o bal :P Mysle ze wybral Brooke, Sam sie zalamala, Brooke nie mogla na to patrzec i wybiegla z restauracji wprost pod kola samochodu pijanej Nicole... Ale tego sie juz nigdy nie dowiemy ;/

ocenił(a) serial na 8
Magdaaa

a mi się wydaje, że wybrał Sam, swoją przyjaciółkę od zawsze i dlatego Brooke, uświadomiwszy sobie, że źle ulokowała uczucie wybiegła z restauracji i boom

ocenił(a) serial na 8
sunviva

Cała sprawa z sezonem trzecim i filmami zaczęła się pod koniec emisji sezonu 2 (w maju 2001). Wtedy to Warner Bros. zniechęcony bardzo słabymi wynikami oglądalności podjął decyzję o zdjęciu serialu z ramówki. Serial dotrwał tylko do odcinka 43 który miał być jedną z dwóch części "finału sezonu" (wraz z odcinkiem 44). WB okazało się jednak wyjątkowo bezwględne i nie pozwoliło nawet na dorkęcenie planowanego ostatniego odcinka. Podobno nawet Ryan Murphy nie wiedział że serial ma być zdjęty z anteny aż do emisji 43-ego odcinka gdy już nic nie można było zrobić. Jakby tego było mało, szefowie WB poprosili Ryana aby zrobił w odcinku 43 tzw. cliffhangers (zakończenie odcinka w najbardziej dramatycznym momencie dla poszczególnych wątków). Murphy przedstawił scenariusz trzeciego sezonu i zdradza jak potoczyłyby się dalsze losy bohaterów http://www.asyzklasy.stopklatka.pl/sezon3filmy.php
I tak jak zrozumiałem z dialogu Brooke i Sam Harrison wybrał Brooke!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones