PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680937}

Atlantyda

Atlantis
6,3 1 337
ocen
6,3 10 1 1337
Atlantyda
powrót do forum serialu Atlantyda
kKahlan

no ciekawe co pozostałe 7 odc. co ma byc wyemitowanie wiasną pokarze jakies w miare zakonczenie czy jak to ostatnio bywa urwanie serialu :(

ocenił(a) serial na 6
marcinmarcinmarcin

pewnie bedzie srednio zakonczone. podobno w kwietniu ma byc reszta sezonu... wazniejszy jest the voice... A serial anulowali, bo poziom widzów jest zbyt niski :x

aleera89

HAHAHAHAHA!
Tak, wiem, że chodzi Ci o to, że były bardzo słabe wyniki oglądalności, ale... "serial anulowali, bo poziom widzów jest zbyt niski" mnie rozwaliło. zabrzmiało tak, jak gdyby anulowali serial, bo widownia była za głupia xD. (Sorry, nie mogłem się powstrzymać ).

ocenił(a) serial na 6
Rexus88

no sorry. Atlantis na nowo interpretuje mitologię. Mimo iż interesowałam się nią szalenie za młodu, teraz o niej zapomniałam... A jakoś Atlantis odświeżył mi umysł i na nowo zainteresował, przypomniał o mitologii... Czy "the voice" jest programem rozwijającym myślenie i wyobraźnię bardziej niż "the Atlantis"? Tak, uważam, że widownia (ogólnie widzowie TV) jest głupia, bo wolą oglądać KOLEJNY program typu idol, BO TAK.... :/ Mnie to wkurza, bo taki lekki i odstresowujący serial jak Atlantis jest zdejmowany z anteny BO KOLEJNY IDOL jest ważniejszy.. Ciśnie mi się na usta przekleństwo na "K".

kKahlan

Niestety w momencie kiedy serial nabiera barw a drugi sezon jest zdecydowanie lepszy od pierwszego mamy czekać do wiosny aby zobaczyć koniec serialu. Bardzo kiepsko rozegrali to wszystko a wielka szkoda.

ocenił(a) serial na 8
putitback

OK, jest kwiecień, wiosna. Właśnie obejrzałam 7 odcinek 2 sezonu (czekałam na niego ze 2 miesiące). Jeśli ma się skończyć, to trudno, ale czy ktoś wie czy będzie finał? Na pewno to nakręcili?

Nefer88

Dziękuję za informację. Zaraz obejrzę. 2 sezon będzie miał 13 odcinków. Na jesieni był filmik, który przedstawiał co się wydarzy w ostatnich odcinkach. Nie mogę się doczekać seansu i pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
putitback

Czy ktoś wie w jakie dni pojawiają się nowe odcinki Atlantis? Właśnie skończyłem oglądać 9 odcinek drugiego sezonu, a że dopiero 3 dni temu zapoznałem się z owym wspaniałym serialem to nie mam pojęcia co i jak. Już zacząłem się martwić, że serial w ogóle nie zostanie dokończony :(.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Sakue_Seva

co sobotę jest na bbc one o 20:00, a potem pojawia się na seansiku z napisami, a podobno ma być na pulsie od 4 maja od nowa, ale na pulsie to różnie bywa

użytkownik usunięty
kKahlan

Szkoda :d

ocenił(a) serial na 6
kKahlan

A sezon drugi skończył się tak z dupy.

aleera89

oczywiscie kolejny serial urwany w najlepszym jego momencie,poprostu brak slów !!!

ocenił(a) serial na 9
marcinmarcinmarcin

Ciężko się nie zgodzić. Właśnie jestem po finałowym odcinku i oczekiwałem zakończenia paru wątków a pozostałem z jeszcze większą ich ilością :(

freeman94

Kij ci w oko BBC!

ocenił(a) serial na 8
erka15

Szkoda, że anulowali, bo już od pierwszego sezonu było ciekawie, a w drugim jeszcze bardziej się rozkręciło.

freeman94

To ile w końcu tych odcinków jest ? Miało być 13 a ja widzę 12 :(

ocenił(a) serial na 7
kKahlan

czy wiadomo coś o 3 sezonie?na pewno anulowany? może jednak nie bo tak sugerowałoby zakończenie 2 sezonu że kontynuacja będzie.Wie ktoś coś?

ocenił(a) serial na 10
romek_krakow

Sam nad tym myślę bo właśnie skończyłem finałowy odcinek, a jednak on pokazuję, że ma się dziać jeszcze więcej ale znając politykę takich gównianych stacji to wątpię. Mimo wszystko mogliby jednak dokończyć sezon 3 i jakoś ciekawie to zakończyć a nie w najlepszym momencie kończą. Wychodzi na to że wogólę nie potrzebnie to zaczynali a jednak ci co chcieli by to dokończyć są teraz wku******.

khazar01

kurde już się tego nie obejrzy w necie, bo seansika zamknęli

abc_18

Obejrzałem wczoraj drugi sezon Atlantydy, widze ze 3 nie będzie, szkoda bo polubiłem ten serial. Pasyfea powstała do życia i przejęła znowu krilestwo

Norbert_Dabrowski

Królestwo przejęła, Jason z przyjaciółmi wyruszyli po złote runo po to żeby powstrzymać pasyfe. Szkoda że nie będzie dalej serialu, z chęcią bym zobaczył koniec

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones