PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680937}

Atlantyda

Atlantis
6,3 1 337
ocen
6,3 10 1 1337
Atlantyda
powrót do forum serialu Atlantyda

Cóż, właśnie skończyłem oglądać ostatni odcinek pierwszego sezonu i powiem szczerze, że fajnie to rozegrali nie wpadł bym na to kto jest jego matką. Ciekawe co dadzą w drugim sezonie szkoda, że trzeba tyle czekać :(

ocenił(a) serial na 7
barticf

Ogólnie pozytywny serial wciągnoł Mnie i mam pytaniue wie ktoś może kiedy 2 sezon będzie ?? bo na portalu tylko 1 sezon jest pokazany..

moviesfan98

Pewnie tak samo się pojawi jak sezon pierwszy

ocenił(a) serial na 7
barticf

Czyli trzeba czekać ale jak lukałem na necie 2014/2015 ma Być :) i z miłą chęcią poczekam bo jest warto :)

ocenił(a) serial na 5
barticf

czyli chyba tylko ja jestem rozczarowana wyjaśnieniem pochodzenia Jasona ;)

ocenił(a) serial na 8
moira88

również jestem lekko rozczarowana.., Myślałam, że Jason jest potomkiem jednego z bogów...no cóż trochę dziwne, że nie rozpoznał swojego ojca... przecież go znał w równoległym świecie

ocenił(a) serial na 5
amirta21

Obstawiałam, że będzie synem Posejdona i Wyroczni. Zamiast tego dostał matkę socjopatkę i tatusia "ciepłe kluchy", rozczarowałam się.
Generalnie denerwowało mnie to, że Jason jakby zapomniał o tym jak znalazł się w przeszłości, ot jednego dnia żyje sobie w cywilizowanym świecie, a drugiego bez problemu odnajduje się w starożytnej Grecji (tudzież innym podobnym świecie). Żadnego szoku, problemów z akceptacją, pomysłów na wykorzystanie wiedzy z przyszłości.

ocenił(a) serial na 8
moira88

Po całym sezonie stwierdzam, że serial jest jednak niedopracowany i widać pewnie wpadki scenarzystów...a szkoda bo fabuła ma potencjał, tylko odnoszę wrażenie, że twórcy nie umieją tego wykorzystać.... Łudzę się jeszcze nadzieją, że w drugim sezonie zaskoczą pozytywnie i okaże się, że owy trędowaty jednak nie będzie jego ojcem, a rozwiążą to tak, że skłamał tak królowej by ocalić Jasona, a historia z zabranym synem okaże się zbieżna...naciągane ale...

ocenił(a) serial na 6
amirta21

Szczerze.....? Serial ma potencjał...... fakt że jason nie ma żadnych oznak aklimatyzacji w starożytnym mieście jest czasem dość dziwny, pokazanie herkulesa, meduzę i pitagorasa w całkiem innym świetle jest świetne
miałam ostatnio małe zaległości z serialem, ale już je nadrabiam...... i jeśli będzie drugi sezon chyba obejrzę :)

ocenił(a) serial na 6
moira88

Też jestem trochę zawiedziona pochodzeniem Jasona, i też obstawiałam Wyrocznię i jakiegoś boga lub króla. Odkąd wyszło, że jest synem Ajzona, a do gry weszła Medea i Kolchida, widać, że miał on być mitycznym Jazonem. Ale wciąż jest to pomieszanie z poplątaniem. Najpierw był Tezeuszem, potem Perseuszem, teraz Jazonem, a wszystko dzieje się w Atlantydzie, która do złudzenia przypomina Kretę i nie ma w sobie nic z mitologicznej Atlantydy, nie jest nawet wyspą, bo do Eginy można pójść na piechotę (?). I co tam robi Pitagoras? Platona bym jeszcze zrozumiała...
Niby fajny serial z tych lekkich, przygodowych, klimatycznych. Uwielbiam mitologie i reinterpretacje, ale ta odsłona do mnie nie trafia. Ciekawy wątek Meduzy, owszem, jednak Perseusz był pradziadkiem Heraklesa, więc takie rozwiązania nie tyle reinterpretują, dopowiadają, co po prostu rozwalają pewne mity.
No i wreszcie ten wątek przeniesienia w czasie -- kompletnie porzucony, niewykorzystany, bezsensowny. Jedyna wiedza Jasona o starożytnej Grecji to Meduza i trójkąt Pitagorasa -- serio? Bohater nie wykorzystuje żadnych zaawansowanych cywilizacyjnie umiejętności, nie ma problemów z różnicami obu światów. Tym traci na wiarygodności.

barticf

O wow największym zaskoczeniem dla mnie jest to, że ta produkcja jednak dostanie drugi sezon (wnioskuje to z tego co napisaliście wyżej). Myślałem, że będzie z tego coś zjadliwego a wyszedł nudny crap ;/ a to, że już po pilocie wywalili wątek "podróży w czasie" głównego bohatera to jakiś żart. Na żaden odcinek nie czekałem z najmniejszym zaciekawieniem a zdarzało mi się nawet na kilka tygodni całkiem zapomnieć o serialu. Krótko mówiąc 2 sezon sobie odpuszczę...

ocenił(a) serial na 8
Czaro1337

A mnie sie ten serial spodobal....jest troszke niedporacowany ale historia dosc ciekawa..... i czekam na nastepny sezon podobno ma sie ukazac pod koniec 2014

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones