PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680937}

Atlantyda

Atlantis
6,3 1 338
ocen
6,3 10 1 1338
Atlantyda
powrót do forum serialu Atlantyda

nie polecam nikomu, kto ma powyżej 14 lat
badziew jakich pełno

ocenił(a) serial na 2
Atol

badziew to komplement... zastanawiam się tylko: czy to jest dla tych co kręcą "Klan", czy dla tych co toto oglądają, chociaż... poziom intelektualny jest pewnie analogiczny... i poprawka: nie 14 a 4 lata

mp65warka

Ja mam 29 i leżę ze śmiechu przy każdym odcinku. BBC nie wyprodukowało jeszcze słabego serialu, więc nie wiem skąd takie reakcje.

ocenił(a) serial na 1
siNNer_pl

Masz 29 lat i takie rzeczy jeszcze oglądasz? Misia coralgola też? ;-]

ixxert

Pewnie, że tak. Razem z moimi dziećmi.

ocenił(a) serial na 8
siNNer_pl

a mi sie bardzo podoba

ocenił(a) serial na 2
siNNer_pl

"BBC nie wyprodukowało jeszcze słabego serialu"?! Przejęzyczenie i to straszne! BBC nie wyprodukowało jeszcze żadnego serialu! No przynajmniej takiego, który nadaje się do oglądania... A co się tyczy tego gniota, to "tfurcy" jego musieli być ekologicznym (zielonym) wpływem, w trakcie którego "wydawało" im się, że czytali mitologię grecką, bo takiego kogla-mogla nie mógł nikt na trzeźwy łeb wymyślić! No i ten spasiony wieprz, czyli Herkules... To już przegięcie do potęgi... przegiętej.

mp65warka

Luther, Utopia, It Crowd, Sherlock, Downtown Abbey, Black Mirror, etc.
Pora chyba nadrobić kilka "złych" seriali.

ocenił(a) serial na 2
siNNer_pl

A czy ja powiedziałem, że nie oglądałem? Powyższe również! I jedynie "Sherlocka" strawiłem do końca. Choć i ten (jak każdy) serial czy film jest do szpiku kości angolski - pretensjonalne, zazwyczaj nudne jak flaki z olejem, często infantylne, zblazowane, i ZAWSZE przewidywalne na 5, 10 scen do przodu jak... Putin. Gorsze są chyba tylko niemieckie...

ocenił(a) serial na 2
siNNer_pl

I nigdy nie wypowiadam się na temat czegoś lub kogoś, czego (kogo) nie poznałem lub nie doświadczyłem. NIGDY!

mp65warka

Skoro 90% świata twierdzi, że wymienione przeze mnie seriale są rewelacyjne, to podejrzewam, że tak jest. Jeśli Ty masz inne zdanie, to tylko Twoja sprawa - najwidoczniej nie Twój gust.
Nie rozumiem tylko jednego i jest to dosyć istotne.

Skoro nie lubisz angielskiego kina, to po kiego grzyba zabierasz się za jego oglądanie? o_O

Żeby dać ocenę 1/2/3? Ja nie lubię komedii romantycznych i romansów, więc ich nie oglądam. I co ważniejsze nie oceniam i nie wypowiadam się na ich temat.

ocenił(a) serial na 2
siNNer_pl

Bo mam taki kaprys...

A skąd wiesz, że kom rom. i romanse są fe, skoro ich nie oglądasz. Ja oglądam (przynajmniej początki), żeby się utwierdzić w przekonaniu... choć zapewne gdzieś głęboko mam zawsze nadzieję, że może tym razem... "Attlantis" dotrwałem do końca I-szej serii do połowy 1. odc. II-giej, więc chyba mam prawo go ocenić, co?

90%, co? Włącznie z niemowlakami i słuchaczkami "radia z ryjem?! A te pozostałe 10% to jakieś plemiona z Papui lub Amazonii?! Zastanów się czasem, co bredzisz...

A gust, rzeczywiście, jest jak dupa - każdy ma swój(ą)...

mp65warka

Mam co najmniej trzy powody, aby sądzić, że jesteś jakimś tłukiem. Wybacz sformułowanie, ale tak się zachowujesz.

Primo: Nie bredzę. 90% to średnia z Rotten Tomatoes i IMDB.

Secundo: Nie lubię danego gatunku filmowego, bo miałem z nim wcześniej styczność. Miałem nadzieję, że to logiczne. Najwidoczniej nie. Wytłumaczę więc w najprostszy sposób - ktoś spróbował kompotu ze śliwek, spowodował u niego odruch wymiotny i więcej go nie ruszy.

Tertio: Argumentowanie typu "Bo taki mam kaprys" czy wypowiedzi w stylu "/.../ kom rom. i romanse są fe" uświadomiły mnie w przekonaniu, że moje pierwsze zdanie jest prawdziwe.

Abstrahując od bycia tłukiem i wracając do zmuszania się do czegoś, czego się nie lubi, to jest określenie, podsumowujące takie zachowanie.
Nazywa się to masochizm.

ocenił(a) serial na 2
siNNer_pl

Aaaaa! Skoro Rotten Tomatoes i IMDB tak twierdzą... A wracając do ciebie, elokwentny erudyto - dlaczego tyyyyyyyle o sobie opowiadasz?! Przecież ja mam to...
A tak na przyszłość: człowiek, jeśli nie ma argumentów (jakichkolwiek), po prostu zamilka. Ciebie widocznie to nie dotyczy i wspierasz się inwektywami.

A po czwarte (przepraszam, że po polsku, ale nie podpowiedziałeś, jak po łacinie - bo to po łacinie, prawda?): fraza "[...]Bo mam taki kaprys...[...]" była zwykłym żartem. No ale...

Dobra, mam już ciebie dość i więcej tu nie zajrzę. I nie przeszkadzam, narcyzku, masturbuj się dalej przed lustrem...

mp65warka

Pogrążyłeś się tylko swoimi słowami..
Skoro głosy miliony ludzi z całego, nie są dla ciebie wyznacznikiem, to nie wiem co jest, tępy masochisto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones