PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209820}

Auschwitz. Naziści i "ostateczne rozwiązanie"

Auschwitz: The Nazis and the 'Final Solution'
8,2 2 050
ocen
8,2 10 1 2050
Auschwitz. Naziści i "ostateczne rozwiązanie"
powrót do forum serialu Auschwitz. Naziści i "ostateczne rozwiązanie"

PRZERAŻA

ocenił(a) serial na 8

to co naziści wyprawiali z żydami.I taki pompon jak prezydent Iranu trąbił że holokaust nie istniał.....................

Reznik

Naziści byli "humanitarni" w porównaniu z tym co robili ukraincy i ich "bojówki" http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=135metod
O tym niestety nikt nie wspomina...

ocenił(a) serial na 8
Nartenlener

hmm timur i jego "drużyna" potrafili całe miasta wyrzynać ale tu działali wykształceni,światowi ludzie wypaczeni anty-semicką zbrodniczą ideologią

Reznik

Wydaje mi się, że dla ofiar mało ważne było kto ich katuje - wieśniak, mieszczuch, profesor czy ksiądz. Kat to kat. Choć zgodzę się, że każda skrajna ideologia jest groźna i niebezpieczna.

ocenił(a) serial na 8
Nartenlener

dokładnie,weźmy też pod uwagę że w czasach nazistowskich zbrodni środki przekazu były już na odpowiednim poziomie(zdjęcia,filmy)a wcześniej był przekaz ustny lub pisemny

ocenił(a) serial na 10
Reznik

Jestem zdania, że to co po wojnie robili z ludźmi ruscy, którzy "wyzwolili" Polskę, jest o wiele gorsze od zbrodni nazistów. Szczególnie to co robili z kobietami.

ocenił(a) serial na 8
ssstrzalka

nie tylko ruscy,nasza ubecja przodowała w mordowaniu polaków,,,,

ssstrzalka

Zróbmy licytację, które zbrodnie są gorsze!

ocenił(a) serial na 8
skalp_el

ja stawiam na III rzeszę i ich "wygłupy" z obżezanymi

użytkownik usunięty
Nartenlener

053! O_O

ocenił(a) serial na 9
Reznik

po pierwsze to nie naziści tylko Niemcy, nie ma takiego narodu jak naziści, to Niemcy stworzyli to piekło na ziemi

Reznik

1. NIe nazisci tylko "Niemcy". Nazisci to idealogia. Nazistami moga byc też żydzi - Nie ma oporu..
2. Niemcy robili tez wiele rzeczy np z Polakami, Cyganami.. Żydom nie naleza sie tu specjalne wzgledy
3. Żydzi dopuszczali sie przed wojna gorszych zbrdoni na Palestynczykach. SS to przy nich amatorzy

ocenił(a) serial na 10
Al_Bundy

Żydzi dopuszczali sie przed wojna gorszych zbrodni na Palestyńczykach... ciekawa teoria jeśli wziąć pod uwagę fakt, że w tym okresie w Palestynie było mniej niewiele Żydów, gdyż były limity emigracyjne, więc sytuacja była raczej odwrotna. Zawsze tak jest, że większość gnębi mniejszości narodowe, a nie odwrotnie.

Skandal

wiem że bzdure streszylilem ale wtedy nie zaglebialem sie w historie izraela, palestyny itp.

Skandal

Oj, nie zawsze. I właśnie żydzi są tu najlepszym dowodem. Na niejedno. Ktoś mądry powiedział: w czasie II wojny zginęła polska elita i prości żydzi, po wojnie została żydowska elita i prości Polacy....

ocenił(a) serial na 9
Krzypur

Nie ma reguły. Dziwne stwierdzenie.

Kotel_20

Reguły istnieją, tak jak istnieją wyjątki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones