PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93545}

Autostrada do nieba

Highway to Heaven
7,1 3 673
oceny
7,1 10 1 3673
Autostrada do nieba
powrót do forum serialu Autostrada do nieba

Przyjaciele nie tylko na ekranie. Odeszli oboje dość wcześnie. Kto wie...może teraz jako aniołowie pomagają komuś:)

ocenił(a) serial na 7
TorcidaTiger

Jak dobrze widzę obaj zmarli w wieku 54 lat... Zmarli w dosyć młodym wieku.

Pamiętam te niedzielne popołudnia gdy emitowano ten serial.

Stary_Zgred

Z Szacunkiem dla OBYDWÓCH Aktorów i dla Starego Zgreda za poprawny Język Polski, bo to "oboje" w pierwszym poście aż bije po oczach !!! co to? geje byli?

ocenił(a) serial na 8
stogram

..."co to? geje byli?" - Dwa słowa - jesteś zerem.

stogram

Biorac pod uwage ilosc kochanek,zon i dzieci Londona to gejem z pewnoscia nie byl.No ale do aniola mu daleko blizej do diabelka ;)
Victor French to byl jego kumpel od kielicha i razem walczyli z alkoholizmem przez spora czesc zycia.Niestety przez chorobe alkoholowa dosyc mlodo umarli.

ocenił(a) serial na 10
Phantom_5

Sratatata... Skąd ty masz takie informacje?

Ursula_Pearl

Z programow o nim z lat 80-90 emitowanych w polskiej i amerykanskiej TV.Pisali o tym takze w gazetach w usa.
A sratatata to takie nawiedzone matoly jak ty ktore mysla ze on byl aniolem jak w serialu.
Jesli masz mozg a nie kupe w glowie to sprawdz sobie ile mial zon.
Byl dziwkarzem i alkoholikiem i z niektorych relacji takze narkomanem.

ocenił(a) serial na 10
Phantom_5

Wiesz to z tabloidow, telewizji. Czyli guzik wiesz. owszem aniołem nie był.. Ale miałam okazję poznać ludzi z którymi przebywał, pracował. Jak widać masz swojąpprawdę. I licz się ze słowami, nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ursula_Pearl

Bardzo łatwo je można znaleźć. Faktycznie panowie nie byli ideałami.

ocenił(a) serial na 8
Stary_Zgred

Piękne czasy...dzieciom wpajano zasady,szacunek,nadzieje...V nadawała przyjemne filmy,seriale i ciekawe przyrodnicze i naukowe programy które łączono w zabawę :) a teraz... :( Totalne zepsucie i zgnilizna...Wspaniali aktorzy którzy odeszli za wcześnie...ale śmierć jest wszędzie...

Stary_Zgred

Mnie ten Landon nachodzi często nie wiem co mam o tym myślec. Został pewnie i pomaga ludziom.

ocenił(a) serial na 10
Lukaszuu

Coś w tym jest bo mnie Mike już nadszedł dwa razy... A może gdzieś tu są i pomagają ;-)

Ursula_Pearl

też tak chcę. szkoda, że mnie nie nachodzą, a kocham ten serial ;(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Phantom_5

Uważaj na słowa bo koledzy z pewnego wydziału cię znajdą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Stary_Zgred

Dokładnie , na RTL7

on995

Co dokładnie?!

TorcidaTiger

Kto wie...może teraz jako aniołowie pomagają komuś:)Ladnie powiedziane,pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones