PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843840}

Avenue 5

5,9 2 503
oceny
5,9 10 1 2503
Avenue 5
powrót do forum serialu Avenue 5

Ja śmiałem się grubo. Serial w starym dobrym stylu, gdzie wyśmiewać można absolutnie wszystko co się tylko chce!

zatkaokakao

Mam podobne odczucia.Jak coś nie jest Marvel ,Vega ,polska komedia to dno? A może ludzi kłuje prawda o nas samych. Może brak nam dystansu. Nie ma tu poprawności politycznej,ten serial nie oszczędza nikogo i niczego.Slicznie ukazuje w jakim świecie żyjemy w przerysowany sposób.W zasadzie trochę to smutne a zarazem jakie śmieszne :p.

ocenił(a) serial na 8
DanielOliwia

Coś tak czuję, że trzeciego sezonu nie będzie WŁAŚNIE DLATEGO, że taki jest bezpośredni i ma poprawność polityczną w Dudzie.

zatkaokakao

Co do Dudy szanuję za słowa w Londynie do pracujących tam Polaków - nie wracajcie ,tu macie lepiej oo za tym z dala od polityki się trzymam ...i od tv wszelkiej maści :)

ocenił(a) serial na 8
DanielOliwia

I słusznie. Ja też darowałem sobie tv. Wolę wieczorem obejrzeć coś z filmu. Właśnie śmieję z OSS 117 Misja Afryka. Miłego

zatkaokakao

Sprawdzę tytuł.Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
DanielOliwia

To trzecia część. Niestety pierwsza, choć jest na YT to w fatalnym tłumaczeniu, druga była genialna. OSS 117 to główny tytuł ale oczywiście polscy tłumacze musieli przy trzeciej części się popisać i nazwali ją agent specjalny misja Afryka

zatkaokakao

Już sprawdziłem i obejrzę .Dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones