PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=194037}

Awatar: Legenda Aanga

Avatar: The Last Airbender
8,4 33 742
oceny
8,4 10 1 33742
Awatar: Legenda Aanga
powrót do forum serialu Awatar: Legenda Aanga

Za kilkanaście-kilkadziesiąt lat zostanie wynalezione urządzenie do podróżowania między wymiarami. Jednym z wymiarów jest świat Awatara. Będziecie mogli się tam przenieść lecz nie będziecie mogli wrócić. Potrafilibyście władać żywiołami jak magowie z ATLA a nawet moglibyście zostać Awatarem. Tu powstaje pytanie czy zostawilibyście wszystko co macie na tym świecie czyli dom, rodzina itp. dla przeniesinia się między wymiarami i przeżycia niezwykłej przygody, poznania niesamowitych ludzi i kultur czterech żywiołów, tkania żywiołów oraz prawdopodobieństsa zostania Awatarem

ocenił(a) serial na 9
matki121

Szczerze powiedziawszy to z chęcią bym się tam przeprowadziła ;)) Życie tam byłoby dla mnie niesamowite i wyjątkowe... Nawet jeśli nie mogłabym wrócić zaryzykowałabym :))

ocenił(a) serial na 10
horsiareczka

Ja również bym zaryzykował :D

ocenił(a) serial na 10
matki121

Bez zastanowienia się spakowałabym szczoteczkę do zębów (bo pewnie tam nie mieli) i przeniosłabym się do tego wymiaru :D

ocenił(a) serial na 10
kiara_94

Widzę że myślisz podobnie jak ja :D

matki121

Opanowałbym wszystkie żywioły nie będąc nawet awatarem.

ocenił(a) serial na 10
The_Fallen

Nie mógł byś :D

matki121

ja wszystko moge

ocenił(a) serial na 10
matki121

Zaraz, zaraz... Przenoszę się z tego pełnego brudu, korupcji, oszustów, zła, niesprawiedliwości, niegodziwości, zdrad, nieufności, samolubności, zniszczenia, religii, trucizny, niemocy, manipulacji, kradzieży, morderstw i UE do świata ciężkiego, wymagającego dużego poświęcenia w zapewnienie sobie przetrwania, niegościnnego, surowego, bez technologii i zbędnego sztucznego państwa ? Mów gdzie kiedy i jak a jadę, zabieram tylko swoje graty typu rodzina i mogę już wyciągać białą chustę by pomachać temu ww. czemuś i wycierać łzy szczęścia, nie musiałbym zostawać nawet żadnym awatarem wystarczyła by mi magia, szczerze? Chciałbym władać ziemią, mimo iż jest to najbardziej praktyczna dziedzina magii to po prostu fajnie porzucać kamieniami, poza tym jakby się dało to tak, biore, magie ziemi i ognia i jade w ciemno :) Pozdro. Szczerze, to wybrałbym byle jaki inny możliwy wymiar fantasy byle by stąd się wydostać :)

matki121

Bez zastanowienia!Od razu!

ocenił(a) serial na 10
ElenaGilbert123

Dokładnie! I to jak najdalej!

ocenił(a) serial na 10
matki121

Hm...
Pewnie! Zabierałabym się stąd jak najszybciej! Zapakowałabym tylko najbliższych i s*******amy!
Osobiście brnęłabym w to nawet z jednym elementem. Na ślepo, chociaż najchętniej dołączyłabym do drużyny avatara :D Znając na pamięc wszystkie odcinki, nie ma możliwości by coś mnie rozjechało (albo przypaliło) C:

ocenił(a) serial na 10
matki121

Tylko ja nie wybrałbym się bez dwójki ludzi bez których nie wyobrażam sobie życia? Widocznie jestem staroświecki, czy coś.

ocenił(a) serial na 9
Kot_Fresh

Nie, jesteś dorosły, nie jak dzieci powyżej, które podjarane bajką, u których hormony biorą górę, piszą co tylko popadnie, pod chwilą podniecenia :)

ocenił(a) serial na 10
matki121

Ja oczywiście, że bym tam chętnie pojechał. Nie podoba mi się pomysł zostania avatarem, no ale magią wody, czy ognia oczywiście nie pogardze ;D Ale nie oba, bo to niesprawiedliwe. No i wziąłbym ze sobą parę osób, no bo czemu nie.

ocenił(a) serial na 10
Karirsu

zostawił bym wszystko i został nomadem powietrza nikogo bym nie brał

ocenił(a) serial na 9
matki121

hym ciekawa koncepcja. Na pewno lepsza niż Star Wars :D

użytkownik usunięty
matki121

Chciałbym być awatarem i władcą ognia jednocześnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones