PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737412}

Babilon Berlin

Babylon Berlin
8,0 7 621
ocen
8,0 10 1 7621
8,8 4
oceny krytyków
Babilon Berlin
powrót do forum serialu Babilon Berlin

Ktoś wie ile ma być odcinków ?

Laura_N

16 - dwa sezony po osiem epizodów.

ocenił(a) serial na 8
Laura_N

A wiadomo kiedy będzie w HBO odcinek nr3? W zeszłą sobotę były dwa pierwsze ale następnych nie widzę w programie...

ocenił(a) serial na 8
hanek82

Serial będzie leciał w Soboty o 22 : 35 chyba

ocenił(a) serial na 8
Zbyszek_2

Info od HBO - kolejny odcinek dopiero 13 listopada

ocenił(a) serial na 8
hanek82

Doprawdy? Dlaczego tak późno?

Zbyszek_2

Niestety tyle trzeba czekać. Ale na pocieszenie mają być emitowane dwa odcinki razem

ocenił(a) serial na 8
agusia24_03

Czyli jak na premierę fajnie

agusia24_03

4 odcinki juz sa ,rewelacyjny serial

ocenił(a) serial na 9
Zbyszek_2

jest już 8 odcinków na hbo go

ocenił(a) serial na 8
gliszczu

Drugi sezon będzie emitowany w HBO i HBO GO na bierząco.

ocenił(a) serial na 8
Zbyszek_2

A wiadomo, kiedy drugi sezon ma być emitowany? Wszędzie w internecie trafiam na jakieś sprzeczne / błędne informacje. Wg imdb premiera drugiego sezonu była 4 listopada?

ocenił(a) serial na 8
enemski

Ja z kolei słyszałem że ma być na bieżąco po pierwszym i podobnie jak pierwszy ma liczyć 16 odcinków.

ocenił(a) serial na 8
Zbyszek_2

Ale pierwszy liczy chyba 8? Tzn. wczoraj była polska premiera ostatnich dwóch odcinków pierwszego sezonu (i na to wskazywałaby fabuła).
Wydaje mi się, że razem pierwszy i drugi mają 16.
A na wikipedii wisi dodatkowo informacja, że "third series is in the making".

ocenił(a) serial na 8
enemski

Nie bo odcinki widnieją w sekcji "Sezon 1" jak mi się wydaje to jest sezon pierwszy.

Laura_N

No jeśli rozpatrywać sezony jako osobne historie, to jest to raczej 1 sezon .Na HBOGO jest 14 odcinków i ostatni kończy się tak, że nie wiadomo czy będą 15 i 16sty, czy jest to 1 sezon 14 odcinkowy.

ocenił(a) serial na 8
marckoza

jest już w tej chwili 15 i 16 ale akcja się zagęszcza i chyba zmierza do finału.

ocenił(a) serial na 10
Zbyszek_2

Czyli 16 to nie ostatni?

ocenił(a) serial na 8
evillynn

Prawdopodobnie

ocenił(a) serial na 10
Zbyszek_2

Pytam bo jestem w połowie 16go i aż strach kończyć ;)

ocenił(a) serial na 8
evillynn

Myślę że możesz kończyć

ocenił(a) serial na 10
Zbyszek_2

A jednak wychodzi na to, że to był ostatni :(
Może mi wyjaśni ktoś czemu „niewierna żonka” pojechała wystrojona do tego naiwniaka z czerwonym licem?

ocenił(a) serial na 8
evillynn

Nie mam pojęcia może wyjaśni się to w drugim sezonie. Serial, choć bobry ma wiele nielogiczności ze sceną samochodową na czele. Lotte utknęła noga Gereon trzy razy zdążył nabrać powietrza wrócić do niej "Podzielić" się z nią tym tlenem namiętnym pocałunkiem(nie dziwię mu się) Więcej Lotte pogodziła się już z zatonięciem a pan komisarz ją i tak wyciągną i odratował. Śmiać się chce normalnie słoneczny patrol. Niemniej jednak cieszę się, że Lotte przeżyła lubię ją.

ocenił(a) serial na 9
Zbyszek_2

Z tego co wyczytałam na niemieckich stronach to będzie kolejny sezon :) a scena samochodowa choć trochę przerysowana, to mi się podobała, taka trochę romantyczna bo chyba chcieli pokazać , że Gereon i Lotte zaczynają coś do siebie czuć ^_^

ocenił(a) serial na 8
n_lobito

Kreująca Lotte Liv Lisa Fries to istotnie żywy dowód na to, że nie wszystkie Niemki charakteryzuje trudna uroda. Będąc na miejscu Gereona wolałbym sto razy bardziej ją niż bratową. W mojej opinii on kocha tylko jedną kobietę - Morfinę Zwróćcie uwagę jak fajnie podkreślono aspekt Noire tego serialu. Nikt nie jest czysty każdy ma zadrę w życiu i to jest świetne.

ocenił(a) serial na 10
Laura_N

w necie wisi 18 odcinków, miało być 16 to jak jest w końcu?Może na 20 zamkną się oba sezony, hmmm

SathyaSaiBaba

No właśnie. Na Alltube (gdzie oglądam) pierwszy sezon ma 10 odcinków, drugi sezon - 8 odcinków.

Klio_02

Wyjaśniło się - 1 i 2 odcinek 2 sezonu to odcinki 9 i 10 z sezonu 1. Na Alltube zdublowali dwa odcinki i stąd nieporozumienie.
Wniosek: w sumie - w 1 i 2 sezonie - jest 16 odcinków, a nie 18.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones