PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737412}

Babilon Berlin

Babylon Berlin
8,0 7 602
oceny
8,0 10 1 7602
8,8 4
oceny krytyków
Babilon Berlin
powrót do forum serialu Babilon Berlin

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Obejrzałam jednym tchem przez całą noc. Po prostu nie mogłam się oderwać. Po pierwsze: zdjęcia;klimatyczna w stylu lat20-ych. Cienie, połcienie, realizm. Po drugie: Nocne zycie Berlina-grzeszne zakazane i fascynujące. No i ten Jazz. Braxo.
Samam intryga wciągająca od piwerwszej chwili, choc potem obrasta w dodatkowe acz ważne wątki polityczne. Świetni aktorzy. Psychoanaliza, polityka, femme fatale i policjanci. Mam nadzieję że będzie kolejny sezon

Barbarra_Ra

Będą jeszcze dwa (w sumie cztery).

ocenił(a) serial na 10
bazant57

Wow. Super. A nie wiesz kiedy mniej więcej mozna się ich spodziewać?

Barbarra_Ra

Jest jedynie wypowiedź Tykwera z listopada. Prace przy pierwszym sezonie zaczęły się w połowie 2015, więc raczej nie należy oczekiwać premiery w 2018.

bazant57

Volker Kutscher napisał do teraz 6 części powieści z Gedeonem R. Z odcinka na odcinek coraz bardziej brunatniejące.
Jeśli T. Tykwer zadba o utrzymanie jakości, wypada się tylko cieszyć.

pete73

Nie ma pewności, że wszystkie części zekranizują. Na to potrzebna jest kasa, kasa i jeszcze raz kasa.

bazant57

Z researchu wynika, że kasa powinna się znaleźć: podobno serial poszedł już do 60 krajów. A i w samych Niemczech ma status przeboju. Gwarancji, że nakręcą wszystko, rzeczywiście nie ma, ale c.d.n. na pewno. Gdzieś wyczytałem, że fabuła dojdzie do 1938.

Barbarra_Ra

Właśnie kręcą: https://deadline.com/2018/11/duncan-jones-rogue-trooper-film-studio-rebellion-ju dge-dredd-babylon-berlin-series-3-1202508684/ mają skończyć w maju, postprodukcja, premiera za minimum rok. Lipa jest taka, że nie będzie na Netfliksie dostępnym w Polsce, chyba że do tego czasu jakoś się dogadają. Prawa na Polskę ma bodajże HBO.

ocenił(a) serial na 10
ixtl

Dzieki. Juz nie moge sie doczekac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones