Babilon Berlin
powrót do forum 4 sezonu

Smutno mi, to już koniec serialu. Rewelacyjnego serialu !

ocenił(a) serial na 9
gemBush

Teraz tylko czekac na kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 10
gemBush

Czy będzie kolejny sezon??? Zakończenie sugerowało by, że tak…

ocenił(a) serial na 8
masia1966

Nie ma niestety nigdzie info czy będzie 5ty sezon

ocenił(a) serial na 10
Sylvia_Cage

Czytałam, że Tykwer et consortes planują narrację do 1933, z kolei Kutcher uważa, że film powiniem trwać do 1938 roku, bo jego wątki tak trwają i tworzą spójność.

ocenił(a) serial na 9
Kamila_Labedzka_Slowik

po 4 sezonie stwierdziłem, że lepiej, żeby nie rozmieniali marki 3 pierwszych sezonów... Intuicja podpowiada mi, że będą źle prowadzili bohaterów i historie, w 4 sezonie właściwie nie ma motywu rosnącego bezrobocia, które powinno mieć wpływ na wzrost popularności jedynej-niesłusznej-partii... I wiele innych wątków, ech, szkoda, bo pierwsze 3 sezony oceniam naprawdę wysoko.

ocenił(a) serial na 10
masia1966

Tykwer w wywiadzie informował o fabule do 1933 roku.

ocenił(a) serial na 10
masia1966

Mam nadzieję! Jak żyć teraz ?;-)

ocenił(a) serial na 8
gemBush

Jak rozumiecie finał sezonu?

ocenił(a) serial na 10
Sylvia_Cage

Wydaje się, że dr Schmidt zmalował coś bratu stąd Charlotte miała impuls. Sezon świetny. Maraton z tańcem genialny. Słucham soundtracku z IV i jestem w nim zakochana.

ocenił(a) serial na 8
Kamila_Labedzka_Slowik

Ja tak samo dodałam serduszka na Spotify do tych piosenek-niemieckie szaleństwo! Haha dobrze słyszeć, ze jest nadzieja na następny sezon! Ciekawe co oznaczają słowa dr…oby czas pokazał

ocenił(a) serial na 10
Sylvia_Cage

Ustawicznie słucham muzyki z wszystkich trzech sezonów i stałam się psychofanką:-)

ocenił(a) serial na 10
gemBush

Nie zgadzam się w 100%. Kutcher łączy różne kropki dziejowe i społeczne. Nie można ukazać tego szalonego miasta bez wszystkich aspektów jego szaleństwa. Czy wiesz, że Gennat czyli Budda to postać autentyczna? Fotograf także. Najlepszy serial ever dla mnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones