PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=159295}

Bad Girls

8,0 144
oceny
8,0 10 1 144
Bad Girls
powrót do forum serialu Bad Girls

W Wielkiej Brytanii serial był hitem, ba - ciagle jest biorac pod uwage, ze leci bodajze 8 seria, a w Polsce katuja nas rodzimymi produkcjami kategorii C lub D.

ocenił(a) serial na 10
miss_russ

trzeba obejrzeć i ocenić czy były warte zachodu xD

ocenił(a) serial na 10
Lara_Perkins

nie wiem czy widzialas te Outtakes z BG - wlasnie z H. i N. ? sa przezabawne (znalazlam kilka na youtube).

ocenił(a) serial na 9
woweq

Hmmm właśnie kończe oglądać 2 sezon i jestem mile zaskoczona. Ciekawe czy kiedyś dadzą ten serial u nas w TV.

ocenił(a) serial na 9
maxi84

Witam szukam linki do całego 3-sezonu BG bo mam tylko ostatni odcinek, chyba że ktoś wie jak można (i gdzie) kupić ten serial.Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
maxi84

Kupowałam przez amazon.co.uk

ocenił(a) serial na 9
miss_russ

Dzięki za info, narazie jestem na etapie ogłądania TLW.

ocenił(a) serial na 7
miss_russ

Miss Russ, a jak kupilas na Amazon, to oryginalne DVD ma angielskie
napisy...?

ocenił(a) serial na 8
titi

Oryginalne DVD niestety nie ma napisów

miss_russ

Wspaniały serial,oglądałam go kilka lat temu, wszystkie sezony, nawet 8, choć w ostatnim sezonie nie ma już wątków branżowych, to jednak warto zobaczyć cały serial....:)

justinmep

proszę o pomoc, niestety moj angielski nie jest najlepszy ma ktoś może napisy do 2 i 3 sezonu, proszę, a może ktoś z jego znajomością przetłumaczy coś plis ;-)

ocenił(a) serial na 9
jakja

Na chomiku znajdziesz te sezony z wgranymi polskimi napisami.

willa

wiem ze marudzę ale moze podasz jakiegoś chomika bo juz z 3 bez napisów pobieram.
A tak w ogóle niezła robotę robicie, Ty i miss-russ przy większości fajnych filmów was widze.
Zyczę wszystkim wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

miss_russ

bo Polska to Polska... ciągle zacofana z filmami czy serialami... a w szczególności LGTB :D co poradzić, trzeba angielski umieć ! :D haha xD

whocares

Szkoda, że nie ma tego u nas :)) Film warty pokazania

miss_russ

Obawiam się, że sprawa jest bardzo prosta niestety. Chodzi o kasę. Brytyjskie programy są dość drogie. BBC na ogół chce strasznie dużo kasy i dodatkowo bardzo długo mieli wymogi, aby ich seriale były emitowane tylko w tv naziemnej. Jeżeli chodzi o ITV, z której wyszło Bad Girls to jest to jedna z droższych i najlepszych tv w UK. U nas nie kupuje się ich seriali dopóki nie okaże się, że są one kasowymi hitami. Na przykład "Downton Abbey", którego jeden odcinek to około 1 milion funtów. Bad Girls nie było serialem wysoko budżetowym, ale w momencie kiedy było emitowane w UK było serialem o ogromnej oglądalności. W związku z tym licencja była droga w cholerę. Potem serial padł jak zdechła mucha i wszyscy o nim zapomnieli. A u nas wiedza naszych stacji o tym co się dzieje na tamtym rynku jest niestety żałosna. Ale kto wie... może kiedyś BBC się zlituje nad nami i wyda kasę na konkurencję i wyemituje u nas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones