PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35869}
7,4 5 320
ocen
7,4 10 1 5320
Ballada o Januszku
powrót do forum serialu Ballada o Januszku

Gargamel chciał go wydymać no to się doigrał... każdy prawdziwy facet postąpił by dokładnie tak samo jak Januszek.

ocenił(a) serial na 8
Detoksynator

Januszek myślał że będzie niewiadomo kim

ocenił(a) serial na 7
giovanni50

jak to kim. Nastepnym Rychem Peją, ale nie o to chodzi.Szczerze też bym się wk..rwił na jego miejscu w takiej sytuacji.Niby już sie ułożyło a tu taki surprise ... zycia nie znasz chyba...

ocenił(a) serial na 9
Detoksynator

Jemu to alkohol mózg wyżarł. A Ty byś wziął lewara za zięcia? On nic nie potrafił tylko pił, palił i od czasu do czasu coś grał. Nawet przyszły teściu załatwił im występy w Koszalinie. Za to jak traktował matkę dobrze mu tak. Przynajmniej Gienia mogła od niego odpocząć. A co do Gargamela to fakt - mógł lepiej wychować córkę. Ale obiektywnie to zrobił jedyne co mógł najlepiej. JA się z tego śmiałem. Myślałem, że serial zakończy się śmiercią matki i stoczeniem się Januszka, a tu taki prezent :)

ocenił(a) serial na 7
widra

A cały czas podkreślał, że nie wróci Nigdy przenigdy...wypierała się żaba błota... najsmutniejsze, że takich Januszków to na pęczki...

widra

występy były w Kolobrzegu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
Detoksynator

A jak Januszek tak wcześniej "dymał" innych to było w porządku? W porządku było jak traktować swoją matkę?
Januszek to typowy psychopata, skrajny egoista pozbawiony uczuć wyższych i mający za nic uczucia innych ludzi. I niestety, to prawda, że na pęczki takich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones