Banshee
powrót do forum 3 sezonu

Sezon 3 = mistrzostwo

ocenił(a) serial na 10

jestem świeŻo po emisji ostatniego epka 3 sezonu. Tyle emocji że w tej chwili ciężko mi cokolwiek napisać na temat samego epizodu poza tym że odcinek był jednym z najlepszych do tej pory, Ten serial jest po prostu genialny, Chyba 2 pozycja po Breaking Bad ze wszystkich seriali ever. Po emisji ostatniego odcinka ocena idzie z 8/10 na 9/10.

{Spoiler] jak myślicie , teraz pociągną wątek tego gościa w gajerku co się w retrospekcjach pod koniec pojawiał i gadał coś o jakimś specjalnym oddziale ? :P zapewne nie bez powodu dali te retro xD czyżby kolejny villain dla Hooda ? {/Spoiler }

ocenił(a) serial na 7
mordarg

Mi natomiast podobał się ten sezon, do ataku na posterunek.Później jakoś tak bez pomysłu to zrobili.Odwet na Indian był marnie pokazany.Zaatakowali posterunek i siedzieli se w obozie, jak gdyby nic się nie stało?Natomiast ci marines to jakieś ofermy.Wpierw Indianie ich obrabowali z broni, później Hood z kasy.Cały odział wyszkolonych i uzbrojonych po zęby żołnierzy, został skasowany przez 4 złodziei?:)

ocenił(a) serial na 8
mordarg

Dla mnie 3 sezon jest o niebo lepszy od 1i 2. Zakończyli wątek Hood-Carrie, który chociaż był podstawą wszystkiego, to mega mnie denerwował. Coś zaczęło się dziać innego. Ogólnie akcja poszła ostro do przodu. Jeden z nielicznych seriali, który sie rozwija, bo duzo jest takich co to pierwsze sezony są super a później pochylnia w dół. Tutaj moim zdaniem jest odwrotnie. Oby 4 sezon był jeszcze lepszy :) Jedyny dla mnie minus tego serialu to Deva. Jako postać i jako aktorka która ją gra. Nosz tak mnie denerwuje, że nie zdzierżę ;)

karolinex

Skoro uśmiercili burmistrzunia to wątek Hood Carrie na pewno powróci. A bez niej było tak pięknie....

ocenił(a) serial na 8
aron_4

Pewnie masz rację, tym bardziej że nie ma już też Siobhan. Bleee

ocenił(a) serial na 7
karolinex

Co do córeczki Hooda, to również jestem lekko podirytowany tą postacią.Nastoletnia buntowniczka, która ma bogatych rodziców i kupę kasy, a szuka wrażeń na ulicy i sama nie wie czego chce.Oby już na samym początku, następnego sezonu pozbyli się Carrie,Devy(wyjazd rodzinny do innego miasta) i zabrali się za zrobienie porządnej historii dla Proctora,nazoli i Joba.

ocenił(a) serial na 10
pokemon227

Niestety muszę Cię zmartwić - Carrie będzie w 4 sezonie. Opieka społeczna zabierze jej dzieci i będzie walczyć o ich odzyskanie.

ocenił(a) serial na 7
VisitorQ

Walka o opiekę nad dziećmi w tym serialu, to by była profanacja.Ten serial ma fanów głównie dzięki, swojej brutalności i tarantinowskiemu klimatowi.Nie chcę nawet myśleć o tym, aby mieli przez pół sezonu, pokazywać zapłakaną Carrie walczącą o opiekę nad dziećmi:(

ocenił(a) serial na 10
pokemon227

Cóż nie wiem ile czasu to zajmie - równie dobrze może to być tylko kilka krótkich scen, a wątek odzyskiwania być już na finiszu - nie jestem tego pewien na 100% ale z tego co widziałem w 4 sezonie będzie prawdopodobnie większy przeskok w czasie, może nawet o kilka miesięcy.

ocenił(a) serial na 3
mordarg

Dla mnie porównanie tego gniota "Banshee" do "Breaking Bad", to jest profanacja tego drugiego. "Banshee" miał parę dobrych odcinków w 1 i 2 sezonie, nawet wciągał pomimo swoich ogromnych nielogiczności (przesadzonych do maksimum), ale 3 sezon, to już żenada pełną gębą. Tego się nie da oglądać bez uczucia zażenowania. Ale rozumiem, że komuś się może podobać, bo jak wiadomo są różne gusta. Pozdrawiam.

Kassandra85

Ty chyba gniota nie widziałeś/widziałaś

użytkownik usunięty
Kassandra85

Mówiąc krótko: Przekombinowany.

użytkownik usunięty
Kassandra85

obydwa seriale lubię ale co jak co, BB o niebo lepsze, inna liga

użytkownik usunięty
mordarg

Serial miał ogromny potencjał jest zmarnowany i to przez brak odwagi twórców na zabijanie głównych bohaterów. Finał sezonu, to wyraźnie podkreśla jak to główna obsada jest nietykalna i niczym bogowie rozwala kogo chce i jak chce. Patrząc obiektywnie, szkoda jest tych co z nimi walczą, bo wiadomo, że przegrają.
Motyw z porwaniem hakera jest płytki, bo wiadomo, że go uratują. W serialu nie ma logiki, jest tak dużo absurdów, że można by pisać i pisać. Jednak serial do piwa jest w sam raz. Jedynie szkoda potencjału

ocenił(a) serial na 9
mordarg

Odcinek finałowy 39:06 około. Banshee nigdy już nie będzie takim samym po tej jednej scenie.... przyjrzyjcie się dokładnie.

ocenił(a) serial na 8
loozack

Hahahaah rzeczywiście :). Pewnie dostał słońcem po gałach.

ocenił(a) serial na 8
Ghost6

haha niezłe!

ocenił(a) serial na 9
loozack

Patrzę i patrzę i zobaczyć nie mogę, jedynie coś mignęło mi w prawym górnym rogu jak Hood się do nich zbliża, to o to chodzi ? :)

ocenił(a) serial na 9
mad_man_172

facet leżący za Hoodem ;)

ocenił(a) serial na 8
loozack

Ale jajo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones