PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014051}

Bardzo długa noc

La noche más larga
5,9 1 244
oceny
5,9 10 1 1244
Bardzo długa noc
powrót do forum serialu Bardzo długa noc

wiezienie na ktorego terenie jest oddzial o zaostrzonym rygorze, czyli dla przestepcow niebezpiecznych traci kontakt ze swiatem, nikt przez cala noc nie zainteresowal sie tym?
strazacy zglaszaja do centrali ze maja awarie i mowia nie przyjezdzajcie my sobie posiedzimy tu kilka godzin, no chyba nie heh, chyba tak to nie dziala cos mi sie wydaje..
ale przymknac oko na to to serial spoko, ciekawe postaci, wachlarz postaci spory, rozne charaktery, kazdy ze swoja wlasna historia, cos sie o nich dowiadujemy..akcja w zasadzie od samego poczatku, kilka akcji ktore potrafia "siasc na banie" jak grzebanie zywcem czy egzekucje publiczne..
po skonczeniu sezonu nie zostalo wyjasnione doslownie nic, pytan powstalo wiecej niz odpowiedzi to tez mnie troche wkurzylo, zwykle przy koncu sezonu dostajemy chociaz kilka odpowiedzi a tutaj nic, nie wiadomo kim jest ten psychol, dlaczego zabijal, kto na niego poluje, kto go chroni, kim sa Ci co porwali ta dziewczynke, kim sa napastnicy z wiezienia w koncu kim jest ten wysoko postawiony zleceniodawca..
ja obstawiam ze to cos na zasadzie ze koles ktory jest niby seryjnym morderca jest tak jakby sprzataczem po wybrykach wysoko ustawionych politykow a oni chronili go w zamian pozwalajac mu realizowac swoje fantazje, do momentu gdy ktos sie za to nie zabral i nie powstala burza, ale to tylko moja teoria

Seba24

Zgadzam się, spoko serial. Pierwsze moje skojarzenie po 2 odcinkach to "Szklana płapka" z większą ilością bohaterów. Aktorstwo i realizacja na dobrym poziomie.

ocenił(a) serial na 7
Seba24

Twoja teoria jest ciekawa. Polecam Ci wyszukać w google hasło " Marc Dutroux ".

Heroes222

Heroes222 i co z tym Dutroux? Poczytalem o nim ale za bardzo nie widzę związku. Sezon obejrzalem cały i też wiem tyle, że nic nie wiem.

Seba24

Mi w Twojej teorii nie pasuje tylko to, że w jednej ze scen widać jak Simon Lago dostaje paczkę, w której jest telefon i odbiera zlecenie na zabójstwo(prawdopodobnie, chwile później zabija tą kobiete co go opatrywała, a ręke do wrzątku wsadził celowo). Tak samo, jak małżeństwo, które porwało córkę Hugo. Może Simon również był zmuszany w jakiś sposób do zabójstw? Metodyka działania taka sama.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones