PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=435901}
4,2 16 645
ocen
4,2 10 1 16645
Barwy szczęścia
powrót do forum serialu Barwy szczęścia

Czy ktoś wie co się stało z Walerią?

ocenił(a) serial na 4
Twista

Do tej pory nic nie wadomo.'

ocenił(a) serial na 10
Twista

Dla mnie trochę bez sensu przeciągają ten wątek. Mogliby wreszcie wyjaśnić sprawę.

ocenił(a) serial na 4
laleczka874

Zdecydowanie za długo się ciągnie, w sumie ciekawe gdzie Waleria się podziewa?

nathalie34

nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że ze zniknięciem Walerii związek będzie miała ta cała Kornelia

ocenił(a) serial na 4
Twista

Ups, poleciła detektywa,może masz rację. Zakochała się w Bartku i skąd ten stół do masowania się wziął?

ocenił(a) serial na 5
nathalie34

a ja myślę że ci bandyci ją porwali co wyszli z kicia. Chciałabym żeby Waleria wróciła.

kinomanka_13

No zobaczymy, mogliby już wyjaśnić ten wątek. Ci bandyci to chyba byłoby zbyt oczywiste, poza tym nie wysyłaliby raczej Bartkowi tego łóżka do masażu, natomiast ta Kornelia może mieć w tym jakiś ukryty cel, o którym się jeszcze dowiemy

ocenił(a) serial na 4
Twista

Oby szybko ,lubiłam Walerię. Kornelia mnie trochę drażni. Bartek też, jak on się garbi , dziwnie to wygląda, młody gość.

ocenił(a) serial na 4
kinomanka_13

Ja też , zobaczymy co nam dalej zafundują scenarzyści, alkoholizm Marty mnie przeraził , straszne uzależnienie.

ocenił(a) serial na 5
nathalie34

mnie też jej alkoholizm przeraził, jakby słuchała dużo muzyki to by nie chlała, ja na przykład na smutki albo na złagodzenie problemu lub żeby problemów z mojej strony nie było słucham muzyki, i trochę rano i wieczorem też.

ocenił(a) serial na 1
Twista

Ja to przecież ze schodów spadła i ją potem UFO porwało.

Twista

Znaleźli ją na Podlasiu ( jak ona się tam w ogóle dostała- z Warszawy do Podlasia kawał drogi ) ale to nie koniec problemów bo nic nie pamięta i nie poznaje członków rodziny nawet Bartka tak więc robi się coraz ciekawiej...

nickname8

Serio pytasz jak się tam dostała?Autobusem?Pociągiem?Stopem? lol

milenasy

nie chodzi o to jak się tam dostała tylko w jakim celu wyjechała tak daleko od domu

Twista

wczoraj pojawiła się propozycja by Walerię ubezwłasnowolnić i zmusić siłą do badań lekarskich. Myślicie że Stefan zgodzi się na coś takiego?

ocenił(a) serial na 1
Twista

Wzięła Valerin xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones