PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=435901}
4,2 16 644
oceny
4,2 10 1 16644
Barwy szczęścia
powrót do forum serialu Barwy szczęścia

znowu

ocenił(a) serial na 5

Znowu powrócą te osiłki co udawały ochroniarzów ten wątek był żałosny. Do tego jeszcze porwą Walerię a co ona jest winna ? I Stefana mają potrącić i grozić mu. A jak Stefan zgłosi to na policję to policja mu nie uwierzy, co za kraj. Nie wiem po co te odgrzewane kotlety są , że znowu te bandziory wracają, i mszczą się na ludziach szczególnie na Stefanie który zachował się jak prawdziwy obywatel że zgłosił ich na policję. Oby żeby szybko się Waleria znalazła, bo jak nie to Waleria może się rozmyślić ze ślubem.

ocenił(a) serial na 4
kinomanka_13

Dokładnie , ten wątek z tymi dwoma bandziorami jest żałosny i jeszcze to porwanie Walerii do tego, ona nie miała z tym nic wspólnego . Z drugiej strony ciekawe czy Sara się w końcu odudzi .

ocenił(a) serial na 5
nathalie34

obudzi się, właśnie Waleria nie miała nic z tym wspólnego tylko im odmówiła ochrony, dobrze że Basi nie porwali do tego bo Basia ma swoje zmartwienia. A do Walerii nic nie mam bardzo ją lubię, i aktorkę Ziętek również, tylko żeby po tym porwaniu Waleria nie zmieniła zdania co do związku i ślubu ze Stefanem tak jak kiedyś Magda zmieniła zdanie gdy Tomek ją przetrzymywał.

ocenił(a) serial na 4
kinomanka_13

To fajnie że Sara się obudzi , Basia traktuje ją jak córkę, wspaniała kobieta . A czytałam gdzieś że Irek z Natalią się rozstaną, Liliana za którą nie przepadam będzie z Irkiem . W sumie mogliby wymyślić jakiś nowy wątek z Irkiem , niech pozna w końcu fajną kobietkę.

ocenił(a) serial na 5
nathalie34

Basię też lubię i aktorkę Łozińską która gra Basię, jak Łozińską widzę to zawsze ją będę pamiętać jako Bronkę z daleko od szosy.

ocenił(a) serial na 4
kinomanka_13

Dokładnie , oglądałam daleko od szosy , świetny serial, Bronka była śliczna , wolałam ją od Ani.

ocenił(a) serial na 5
nathalie34

ja też. Bronka super. A Leszka lubiłam do momentu jak był z Bronką, daleko od szosy to serial z dzieciństwa mojego taty. Mogę ten serial oglądać godzinami , a alternatywy 4 to ja wielbie bo dużo muzyki (Kolińska śpiewa , a mąż wturuje jej na fortepianie) jest a ja jestem wielką miłośniczką muzyki, większość mówi że jestem melomanką, a niektórzy że jestem miłośniczką muzyki, a ja bardziej jestem miłośniczką muzyki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones