PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661871}

Bates Motel

7,7 34 993
oceny
7,7 10 1 34993
7,0 3
oceny krytyków
Bates Motel
powrót do forum serialu Bates Motel

Arcydzieło

ocenił(a) serial na 10

Obejrzałam już wszystkie 4 sezony i nie wiem co ze sobą zrobić. Wspaniały serial i zazdroszczę każdej osobie która co dopiero go obejrzy.

ocenił(a) serial na 10
oluska998

Też czekam na 5 sezon.
Polecam Ci mini serial Strangers things z 2016 roku. Inny temat , ale też wciąga .

ocenił(a) serial na 10
nathalie34

Tak, polecam też, a także Channel Zero ;)0

ocenił(a) serial na 10
Hybridda

Nie słyszałam , ale dziękuję za polecenie ;)

ocenił(a) serial na 6
oluska998

Rozbierz się i ubrania pilnuj. "Arcydzieło" - bez przesady...

ocenił(a) serial na 10
dedorka

O co Ci chodzi ? oceniłam jako arcydzieło bo uważam, że ten serial na to zasługuje i to moja opinia

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
matleyoshka

dzięki za spoiler!

ocenił(a) serial na 8
barley96

Jeb./.i spoilerzy!

ocenił(a) serial na 8
photofashion

Serial faktycznie arcydzieło ! :) dla mnie.

matleyoshka

weźcie zaznaczcie, że spoiler w wątku. nawet odcinka nie obejrzałem, a wiem kto umrze :(

oluska998

Rewelacyjny serial.Każda postać jest niezwykle interesująca,fabuła tak wciąga,że nie mogę się oderwać od oglądania!

ocenił(a) serial na 10
oluska998

Taaaak, podpisuję się pod tym! Już za tydzień pierwszy odcinek 5 sezonu!! Nie mogę się doczekać xD

ocenił(a) serial na 7
oluska998

Arcydziełem ten serial to nie jest,ale jest po prostu dobry.

ocenił(a) serial na 7
BlackJessy

Dokładnie, taka słaba siódemka, ale niektóre odcinki bywają wręcz monotonne i denerwujące, a debilizmów i nierealistycznych scen szkoda wymieniać żeby sobie nie psuć dodatkowo odczuć związanych z serialem. :(

oluska998

Dokładnie z ta mój nick. Chociaż na pierwszym miejscu jest dla mnie Twin peaks. Sezon 5 wymiata zwłaszcza 2 odcinek. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
batesmotel27

Taak drugi odcinek sztosik

batesmotel27

Jak sezon 5, skoro są tylko 3?
Przybywasz z przyszłości?

ocenił(a) serial na 8
oluska998

To samo czułem po Breaking Bad, ale nie sądzę, że ten serial mu dorówna:)

ocenił(a) serial na 10
oluska998

Zgadzam się, Bates Motel ma niepowtarzalny klimat, stary styl, nutkę grozy... ambiwalentne uczucia co do głównego bohatera... jednym słowem majstersztyk 10/10.

ocenił(a) serial na 10
herbatkowy

Gdzie można obejrzeć 4 i 5 sezon? na netflixie są nie wiadomo czemu tylko 3 :/

ocenił(a) serial na 8
Michal_Kaczorowski

alltube ;)

ocenił(a) serial na 10
oluska998

********SPOILER ALERT********

Dokładnie mam te same odczucia po obejrzeniu Bates Motel. Genialny serial.

Cały czas miałam nadzieję, do ostatniego odcinka 4 sezonu, że Norma będzie żyła... Na prawdę polubiłam tę postać, Vera Farmiga genialnie zagrała Normę. Po tym ostatnim odcinku już trochę inaczej ogląda się serial. Tak jakby coś się straciło, podczas oglądania 5 sezonu odczuwałam pustkę. Brakowało mi Normy, jej poczucia humoru, niby Vera nadal gra, ale to już nie jest ta sama Norma. No i Alex...miałam nadzieję, że im się ułoży. Niestety Norma musiała sprowadzić Normana z powrotem do domu. Ta kobieta nie potrafiła mu nic odmówić, no i można powiedzieć, że sama sobie taki los zgotowała. Można się domyśleć co po tym następuje.

ocenił(a) serial na 9
oluska998

Cudowny, Wspaniały serial! Bardzo wciąga! Vera idealna! Oglądaliśmy sporo seriali kryminalnych/ z dreszczykiem, ale ten jest wyjatkowy:)

oluska998

Właśnie zaczęłam oglądać 1 odcinek 1 sezony

użytkownik usunięty
oluska998

Arcydziełem to można nazwać "Psychozę" a to jest dobry serial,,,,,,,,,no gdzie bagienko,gdzie?
Arcydzieło serialowe byłoby wtedy gdyby charakterystyczne dla pierwowzoru napięcie i tu występowało ale to chyba nie do zrealizowania,,,,,,,,,ciekawe Norman tylko irytuje a mnie jako widza nakłania do wymyślania tortur jakim by można poddać takiego świra,,,,,,,,Pierwowzór jednak był daleko bardziej wyrafinowany.

ocenił(a) serial na 10

Arcydziełem mozna nazwać psychozę .. bo? Jest stara i tak wypada? Ja oglądałem Psychozę, i wywoływała jedynie politowanie i uśmiech, z całym szacunkiem ale w 2019 tak właśnie wygląda te arcydzieło.

użytkownik usunięty
herbatkowy

mamy najwyraźniej inne oczekiwania,,,,,ja nie odbieram denerwującego gnoja jako dobrą rolę,,,,arcydzieło ten serialik,,,zlituj się człowieku,,,,,,,a Marvel produkuje dobre s-f ,,,,,,błłłłłłe,,,rzygać się chce,,,,,,,najwyraźniej jesteś już dzieckiem cywilizacji wow-łups i efekciarstwo i irytujące postaci bierzesz za dobre kino.

ocenił(a) serial na 10

W Życiu nie oglądałem żadnych wow łups avengersów, żadnego hulka, żadnych transformersów, żadnych typowo amerykańskich masowych produkcji dla tej samej widowni która siedzi na wrestlingu i się jara choreografią i myśli że to prawdziwa walka. Tylko spidermana ze dwie części i batmana, a jakie lubię kino? Ostatnio oglądałem Contratiempo, to takie kino lubię. Bates Motel miał mega klimat, dośc ponury, postacie były świetne. Mi się podobał, a Tobie nie. Ale ja w przeciwieństwie do Ciebie nie będę Cię obrażać.

ocenił(a) serial na 8
oluska998

oo własnie jestem ta osoba :D zaraz siadam do pierwszego sezonu, pierwszy odcinek :D

oluska998

Podzielam :)
Serial jest rewelacyjny. Nie spodziewałem się, że okaże się aż tak dobry!

ocenił(a) serial na 7
oluska998

Ładnie popłyneliście z ocenami tego serialu. Scenariuszowo to niemal gniot, postacie są kompletnie oderwane od rzeczywistości ich zachowania są skrajnie irytujące i nielogiczne. Trudno polubić kogokolwiek lub się z kimkolwiek zidentyfikować. Cała ta historia jest tak nielogiczna, niespójna, że oglądanie 1 sezonu było drogą przez mękę. Główny bohater z miną przygłupa i typowo amerykańskie dialogi. Jedyne co ten serial ma w sobie pozytywnego, to małomiasteczkowy, podkoloryzowany klimacik i przerysowane perypetie głównych bohaterów - to może się podobać.. Reszta to jakaś kpina i odmóżdzacz.

ocenił(a) serial na 9
Elor

No to ja bardzo polubiłem główną postać serialu czyli Normana. Nie oceniam go jako psychopatycznego mordercy ale jako dziecko które szukało pomocy ale nigdzie jej nie mogło znaleźć. A gdy ta pomoc była na wyciągnięcie ręki to niestety uległ jedynej osobie której ufał i którą kochał chorą miłością. Niesamowita rola. A w podsumowaniu muszę stwierdzić że serial mocno mnie poruszył i chyba jest na pierwszym miejscu seriali które zmuszają do głębokiego zastanowienia się nad różnymi relacjami.

oluska998

Ja jeszcze nie widziałem tego serialu.
Piszę tylko, żebyś mi zazdrościła.

oluska998

Gdzie mogę obejrzeć? Na żadnej platformie go nie ma :(

ocenił(a) serial na 10
Dziurexx

Na CDA (zwykłe nie premium) są wszystkie sezony

ocenił(a) serial na 2
oluska998

Dla mnie to takk gniot, że kiedy moja kobieta to oglądała ja musiałem wychodzić z żenady. M jak miłość to przy tym arcydzieło.

oluska998

takich komentarzy naczytałem się już sporo, po czym okazywało się że dłużej jak 2 odcinki szmiry nie wytrzymałem. gdzie wy ludzie macie mózg?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones