PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661871}

Bates Motel

7,7 35 021
ocen
7,7 10 1 35021
7,0 3
oceny krytyków
Bates Motel
powrót do forum serialu Bates Motel

Norma Louise :)

ocenił(a) serial na 10

Ostatni odcinek Norma Louise zaskakuje! co prawda podejrzewałam, że z bratem byli sobie bliscy coś ala "kwiaty na poddaszu" ;) Normanowi kompletnie już odbija, Dylan zaczyna żywić jakieś uczucia do Emmy (w końcu! ), a Romero genialny po prostu, jego akcja ala Rambo :D uwielbiam go, pytanie tylko dokąd pojechał i czemu wciąż nie może spiknąć się z Normą :D ?

Miska84

Tyle stanów emocjonalnych przeżyłem przez ten odcinek, że chyba nie zasnę :) ten odcinek to na razie mistrz świata!

prostypryzmat

Jak dla mnie lekko przesadzasz, ale szanuję Twoje zdanie. Odcinek byłby lepszy, gdyby nie te występki Normy. Poza tym - świetny, jeden z lepszych w całym serialu. Przyznam, że rozkleiłem się przy końcowej scenie.

nawisher

Eeee tam, odcinek mistrz i Norma,nowi wreszcie konkretnie zaczyna odwalać :)

ocenił(a) serial na 10
prostypryzmat

Zgadzam sie-6 odcinek Rewelacja!!!!!:-) :-) :-) :-) :-) Norma, Norman i Romero!!!!:-) :-) Norma Oskarowa?:-)

ocenił(a) serial na 9
Miska84

aż weszłam specjalnie żeby coś dodać:) odcinek rewelacja, konkretny, i zaskakujący, Normanowi wreszcie odbija, nie mogę się doczekać kolejnego odcinka:) w ogóle Vera w serialu jest genialna:)

NikKI76

Nareszcie coś się dzieje, bo wiało nudą. Czyli jednak serial idzie w przewidywalnym przez oglądających "Psychozę" kierunku, tzn. Norman będzie udawał (czy to odpowiednie słowo?) swoją matkę.

ocenił(a) serial na 8
Miska84

Norma jest świetna, ogromny szacunek dla aktorki. Ostatnie odcinki tylko to potwierdzają. Odstawia najlepsze szopki, robi najlepsze awantury. Chociażby scena w sklepie odzieżowym - można wnieść tylko 3 rzeczy - albo 'Nie będę tą matką która mówi synowi nie porozmawiam z twoim ojcem moim bratem który mnie zgwałcił'
No i scena przeprosin która wyszła genialnie z obu stron - mimo że Caleb jest dziwną postacią i za bardzo nie przepadam za tym aktorem - przede wszystkim postać ma dziwną, niepasującą fryzurę i wygląda niepoważnie - mimo to, przeprosiny wyszły bardzo dobrze.

ocenił(a) serial na 8
Miska84

To prawda! Do tej pory troszkę nudnawo się robiło w trzeciej serii. Natomiast ten odcinek świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones