Bates Motel (2013-2017)
Bates Motel: Sezon 3 Bates Motel Sezon 3, Odcinek 2
Odcinek Bates Motel (2013-2017)

Prestiżowy klub

The Arcanum Club 43m
6,7 619
ocen
6,7 10 1 619
Bates Motel
powrót do forum s3e2

Jak dla mnie to nie Norman zabił.. Celowo tak poprowadzili aby widz podejrzewał jego.. A dziewczyna obracała się w bardzo niebezpiecznym towarzystwie.. I pewnie będzie wątek w stylu, wszyscy podejrzewają Normana, a oni starają się udowodnić że Norman nie ma z tym nic wspólnego i wątek sezonu będzie się kręcił w okół tego klubu i reperkusjach działań Normy i spółki na członków ów klubu

ocenił(a) serial na 8
Zetnakatel

Racja, też o tym od razu pomyślałem, choć niepotrzebnie każą mu się zachowywać, jakby to on zabił. Jak ktoś jest niewinny, to się nienaturalnie nie trzęsie... Sezon trzyma poziom, choć mam nadzieję, że ten wątek nie będzie się ciągnął przez kolejnych 8 odcinków. Vera Farmiga tak naprawdę ciągnie ten serial :)

użytkownik usunięty
tomciak89

Vera Farmiga - gdyby nie ona, już dawno serial, by upadł. Fajna historia, a oni ją przeciągają jak się da i przez to tracą. Jak tak dalej będzie to serial upadnie w końcu

ocenił(a) serial na 8

Dokładnie. Niby fajnie sie oglada ale zaczyna być nudny i bardzo powolny.

Patrick_2

Chciałabym żeby Norma była z Szeryfem <3

ocenił(a) serial na 9
virginia_virgi

Ja też!

ocenił(a) serial na 8
Zetnakatel

Po bardzo dobrym pierwszym odcinku, drugi jest "tylko" niezły, żeby nie powiedzieć przeciętny.

ocenił(a) serial na 9
kacper990

Tyle racji, ile punktów widzenia, żeby nie użyć słowa: paradoks.
Tak cieszyłam się na trzeci sezon, a tu masz babo placek. Pierwszy odcinek doprowadził mnie wręcz do stanu uśpienia, drugi z kolei rzeczywiście był niezły, psychopatyczna natura Normana zdecydowanie coraz bardziej daje się we znaki. Niespecjalnie natomiast ekscytuje mnie wątek uprawy marihuany, chyba najgorszy punkt programu.

ocenił(a) serial na 8
SunkenSisia

Zgadzam się słowo w słowo co do marihuany, ale dla mnie drugi odcinek był taki sobie, bo po prostu bez napięcia, bez polotu, miejscami wręcz drętwy i idiotyczny.

ocenił(a) serial na 9
kacper990

Drogi Kacprze,
pozostaje nam tylko czekać na kolejne odcinki.

ocenił(a) serial na 9
Zetnakatel

mi się wydaje że ktoś z tego klubu ją zabił , być może ten gościu co siedział i sie przygladal wtedy jak Norma ich pogladała przez okno , albo to jest jaką szycha tam , i zastanawiam się tęz co tam robil Romero bo jego tłumaczenie sie Normie mnie nie przekonalo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones