PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119226}

Batman

Batman: The Animated Series
8,1 12 275
ocen
8,1 10 1 12275
9,1 8
ocen krytyków
Batman
powrót do forum serialu Batman

Amazon Prime

użytkownik usunięty

W dniu dzisiejszym Amazon Prime udostępnił całego Batmana z dubbingiem

ocenił(a) serial na 10

Przecież to gwałt na uszach.

użytkownik usunięty
stringer_bell

Dla kogo gwałt na uszach dla tego gwałt na uszach. Ja lubię dubbing i nie mam z nim problemów. Informuje ludzi którzy są zainteresowani tą ścieżką dźwiękową. Jeśli nie podoba Ci się dubbing to zawsze można przełączyć na angielską wersję językową, zawsze jest taka możliwość

ocenił(a) serial na 10

Jak są do tego napisy pl to ok, jak nie to dubbing spłyca ten serial do bajeczki pokroju gumisiów, bo tak te głosy są nagrane. A to nie jest bajka dla dzieci.

użytkownik usunięty
stringer_bell

Rozumiem twoje podejście, faktycznie Batman to nie jest bajka dla małych dzieci tak jak inne. Ja nie lubię napisów, chyba że nie ma innego wyboru. Jeśli interesują Cię napisy zapraszam na HBO MAX, tam jest cały serial z nimi dostępny.

ocenił(a) serial na 10

Mam też wrażenie, że przy dubbingu świetny soundtrack jest wyciszony w tle.

stringer_bell

Zobaczyłem, że odcinki nie są chronologiczne w amazon prime. według pewnej strony s1e01 powinen być S1.E1 ∙ The Cat and the Claw: Part I a jest S1 E1 - On Leather Wings. Jak dotąd nie oglądałem biegle batmana i czy tam jest fabuła rozciągnięta na sezon czy można w sumie dowolnie oglądać te odcinki np. jak sugeruje amazaon? wiem że niektóre odcinki są cz1 i cz2. ale widze że są po sobie.

ocenił(a) serial na 10
30secondtomars

Można oglądać w dowolnej kolejności, bo to zamknięte historie.

stringer_bell

xD ojejku, kupić ci zatyczki i wybielacz oczu?

Zajarałem się jak dziecko, niczym te naście lat temu. Chociaż powiem szczerze, że przydałyby się napisy - tak coby porównać dublaż, z oryginałem.

użytkownik usunięty
Veselar

Dziwi mnie czemu platformy streamingowe nie dają dubbingu / napisów do wyboru. No cóż, jedyną opcją jaka jest to oglądanie na HBO MAX bo tylko oni oferują napisy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones