PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119226}

Batman

Batman: The Animated Series
8,1 12 332
oceny
8,1 10 1 12332
9,1 8
ocen krytyków
Batman
powrót do forum serialu Batman

Jak w temacie. Którą wersję najbardziej polecacie?

ocenił(a) serial na 9
Baphomet

Zdecydowanie nie dubbing i mam na mysli nie tylko kreację Hamilla.

ocenił(a) serial na 9
Baphomet

Jeśli nie masz specjalnych wymagań to proponuję wersję z lektorem, Mirosława Utty. Mistrzostwo świata ! (jak zawsze Utta).
Dubbing jest o trzy klasy gorszy i to nie tylko ze względu na kiepski dobór charakterologiczny głosów, ale infantylne dialogi.
Utta czyta kozackie teksty, dużo ulicznego slangu (oczywiście w pewnych granicach), gangsterskiej gadki.
W dubbingu Batmana wszystko jest bardziej ugrzecznione. "Spece" od dubbingu jak robią serial animowany to od razu
robią produkt dla dzieci 6-10. A Batman TAS jest uniwersalny. Dzięki właśnie dobrym tekstom, fajnie się go ogląda i w późniejszym wieku.

ocenił(a) serial na 10
de_Franco

Niestety odcinki z lektorem które są dostępne w internecie nie grzeszą jakością , dlatego zawsze wybieram wersje z dubbingiem , nie jest znowu taki tragiczny choć do oryginału mu daleko

ocenił(a) serial na 9
kubala102

Zgadza się, ale mi akurat nazwijmy to "nieco gorsza jakość" nie przeszkadza. Zupełnie jakbym oglądał "W starym kinie", film retro. A to do Batmana pasuje. Przy odcinkach z dubbingiem, mimo najwyższej jakości obrazu, męczyłem się.
Fakt, że nie każdemu taka jakość przypasuje. Ze mnie stary "kasetowiec" więc jakoś dałem radę ;)

Baphomet

zdecydowanie lektor!

Baphomet

Oryginalna ścieżka, jeśli zna się dość dobrze angielski. W innej odradzam.

Baphomet

Angielski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones