PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119226}

Batman

Batman: The Animated Series
8,1 12 275
ocen
8,1 10 1 12275
9,1 8
ocen krytyków
Batman
powrót do forum serialu Batman

Wg. mnie to powinno lecieć w TV, czy na CN zamiast tych zjebanych bezmózgich bajek typu Mój kolega szympans z szafy. tak samo jak Dodgers powinny wrócić na anteny. Bo to jedne z niewielu bajek współczesnych które nie ogłupiają.

ocenił(a) serial na 9
Redgard

Bo czasy się zmieniły, teraz są inne bajki i zabawki, które nie służą rozwijaniu wyobraźni tylko są jakąś totalnie pojebaną niby dekadencką niby autoironiczną pustą taśmową bazgrołą (mogę tak długo z tymi przymitnikami, ale godzina późna) - nie mówie tu o Dodgersie oszywiście. Żal mi troche dzisiejszych dzieciaków, które muszą ślepić się w takie gówno i nie wiedzą czym było przełanczanie się na dwójkę z Poloni1 by podziwiać przygody najdoskonalej przeniesionego Batmana na ekran.
Pozdro.

ocenił(a) serial na 10
Picu

ja ten serial pamiętam z polsatu, cacuszko, podobnie jak film pełnometrażowy "Maska Batmana" który jest poprostu arcydziełem. Te bajki, które teraz leca to tylko robią dzieciom z mózgu sieczkę.

Picu

@ Picu! Jakże urzekła mnie Twoja wypowiedź sprzed ponad 2 lat! A teraz po tych 2óch latach wśród bajek jest jeszcze gorzej... Teraz jest już nawet coraz mniej bajek, o porządnych serialach animowanych (jak B:TAS) możemy już chyba zapomnieć.
100% zgadzam się z Twoją wypowiedzią.

użytkownik usunięty
Mortiana

Jedyne fajne teraz na CN to "Batman: Odważni i bezwzględni" z jazzowymi wstawkami i niewybrednym (c)humorem ;)

Odnośnie Batman TAS - bardzo przypomina pierwszego "Batmana", momentami tego drugiego też zresztą. Ba, jest nawet bardziej komiksowy niż te dwa filmy razem wzięte! O, o. Jedynym mankamentem jest zmarnowanie potencjału Jokera, jednak twórcy poprawili się, ale dopiero w pełnometrażowych filmach "Maska Batmana" i "Powrót Jokera". Najlepiej wypada Two-Face i Killer Crock, który w TASie wygląda bardzo strasznie i freakowo. Co do odcinków to preferuję odcinki z gangsterami aniżeli z superłotrami. Tyle ode mnie.

"autoironiczną pustą taśmową bazgrołą"
Oni te postacie myszką przesuwają albo innym gównem. Johnny Test i te inne badziewia Robotboy etc. są bardzo marne artystycznie i w każdej innej kategorii. CN Dance Club <-- to już mega poracha. Zamiast jazzowych bumperów i kreskówek odnoszacych się do klasycznych filmów/seriali/muzyki propagują tu hip-hop, jakieś skoki w boki, bleeeh... I niech nikt się nie dziwi, że pożywiam się tvrippami.

użytkownik usunięty

http://precyl.pl/bajki-anime/2607505-rs-mu-batman-batman-the-animated-series-199 2-a.html
tu są wstawione odcinki jak by ktos szukał

ocenił(a) serial na 9
Mortiana

Dziękuje.

Picu

Ulubiony odcinek ?

ocenił(a) serial na 9
Qunne

Taki dosyć niepozorny - "Perchance to Dream" się nazywa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones